Frontend developer

Hledáme frontend vývojáře pluginů. Jeho úkolem bude implementace a údržba frontendové části pluginů pro novou generaci zařízení. Budete muset úzce spolupracovat s vývojářem jádra frontendu, protože pluginy budou používat API a funkce tohoto jádra. Bude pracovat v týmu s backend vývojářem pluginů. Oba budete odpovědní za vývoj a plnou implementaci pluginů (návrh bude na vyšší úrovni diskutován s vývojáři jádra). Budete tedy muset též úzce spolupracovat s vývojáři zařízení. Měl byste být zběhlý v práci v HTML5 a Javascriptu, jelikož frontend bude postaven na těchto technologiích. Dále předpokládáme základní znalost CSS. Frontend bude založen na frameworku AngularJS. Dále požadujeme dobrou znalost OOP včetně praktických zkušeností. Výhodou bude alespoň základní znalost Maven, protože vývojář by měl být schopen vytvářet POM pro nové pluginy. Protože výrobky spadají do segmentu multimédií, výhodou, opět ne podmínkou, je i základní znalost DVB.

Nabízíme

  • Co Vám jsme schopni nabídnout?
  • Předně práci v rostoucí a úspěšné mezinárodní společnosti. Přátelskou atmosféru vývojového centra. Dáme Vám pracovní smlouvu na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu a možnost práce na home office.
  • Budeme Vás podporovat v osobním rozvoji - jazykové vzdělávání (angličtina), možnost služebních pobytů v zahraničí.
  • Určitě Vás potěší 13. plat, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění. Pro ty, kteří to mají k nám daleko, máme i příspěvek na dopravu do zaměstnání.

Požadujeme

  • Co od Vás Očekáváme?
  • Pro nás je důležitá znalost především HTML5, Javascript. Hledáme člověka s invencí, cílevědomého, schopného samostatné individuální práce na menších projektech i člověka se smyslem pro týmovou práci pro řešení rozsáhlejších projektů. Předpokládáme alespoň základní znalost angličtiny.
  • Výhodu pro Vás bude znalost: CSS, OOP, Angular JS, Bootstrap, SCM (SVN), Maven, DVB.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Profese: Správce informačního systému
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Pardubický

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Petr Svatoš
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.