Finanční specialista s přidělenou klientelou

Náplň práce: Díky stále vyšší poptávce našich služeb hledáme do nové kanceláře specialistu, který se bude aktivně věnovat našim klientům v oblasti finančního plánování. Specialista díky zajištěným schůzkám tak nemusí shánět klienty, ale může se naplno věnovat své práci. Šikovný kolega, pakliže bude mít zájem, se pak v nastávajících měsících může stát také i vedoucím pobočky/manažerem, který bude odpovídat za obchodní výsledky skupiny. Požadujeme: komunikativnost, sš s maturitou, pozitivní přístup a chuť učit se novým věcem, samostatnost, zodpovědnost, ŘP skupiny B, chuť se dále rozvíjet. Nabízíme: přidělené klienty naší společnosti, nadstandardní finanční ohodnocení, zázemí kanceláře, popř. možnost home-office, práce v dynamickém kolektivu, flexibilní pracovní dobu, kompletní zaškolení od těch nejlepších v oboru, velký potenciál kariérního růstu a spoustu dalších benefitů. mzdové rozpětí od 30 000 Kč do 60 000 Kč po zapracování + odměny. Místo výkonu práce: Boskovice, Blansko. V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na email katerina.valkova@beplan.cz

Požadujeme

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Typ inzerátu: Nabídka
Zaměstnavatel: Kateřina Válková
Obor: Zákaznický servis
Profese: Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Vzdělání: SOU s maturitou
Pracovní poměr: Plný úvazek
Plat: 30000 - 60000 Kč
Město: Boskovice
Ulice: Kpt. Jaroše
Kraj: Jihomoravský
Okres: Blansko

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

UIG