Datum: 13.10.2021
WebID: WUWVMJ

Fenka Lessie hledá domov

Typ inzerátu: Nabídka
Kříženec
Pohlaví: fena
Štěně: Ne
Průkaz původu: Ne
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 2
Kraj: Zlínský
Okres: Uherské Hradiště

Popis

Kříženec - Lassie je 2letá fenka, kříženec retrievera, středního vzrůstu, váži 23 kg.Je to velice inteligentní, učenlivá, aktivní, hravá fenka a obrovský mazel.Miluje lidi a děti. Se psama se taky ráda vyřádí. Hledá domov u aktivních lidí, kteří jí dopřejí dlouhé vycházky, hry a další výcvik, který jí baví.Uplatnila by se taky v psích sportech. Má 100% hygienické návyky. Hledá domov v domě s celoroč. příst. dovnitř nebo v bytě. Očk., čipovaná, kastrovaná.Podm. adopce je uhrazení poplatku a smlouva.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám
UIG