FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ - HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - LEKTOR/KA, ASISTENT/KA NEBO ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA NA KATEDRU ANGLICKÉHO JAZYKA

CHARAKTER: vedení přednášek a seminářů z oblasti praktického anglického jazyka a/nebo z oblasti písemného projevu, vzdělávací činnost - možnost výuky dalších předmětů dle odborného profilu uchazeče, vědecko-výzkumné aktivity a publikační činnost v oboru, sebevzdělávací aktivity. DOVEDNOSTI: odbornost v oboru didaktika anglického jazyka, aplikovaná lingvistika, anglická jazykověda, anglický jazyk, anglická filologie, obecná jazykověda, překladatelství, anglofonní literatury, apod., praxe v oboru, publikační činnost v oblasti anglistiky či příbuzného oboru, zájem o výuku, pedagogické dovednosti, kreativita a práce v týmu, samostatnost, pracovní flexibilitu, odpovědnost. VZDĚLÁNÍ: rodilý mluvčí anglického jazyka, vysokoškolské vzdělání v oborech uvedených níže, pro pozici asistent zahájené doktorské studium v oboru, pro pozici odborný asistent vědecká hodnost Ph.D. nebo CSc.. PRAC.POMĚR: 100% úvazek, prac. sml. - na dobu určitou do 31.8.2026 (s možností prodloužení). NÁSTUP: září 2023 nebo dle dohody, mzd. zařazení A1, A2 nebo A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti. Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné a pedagogické činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte e-mailem (volnamista@tul.cz ) nebo poštou nejpozději do 18.6.2023. Výběr. řízení je od 19.5.2023 zveřejněno na úřední desce TUL (https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/).

Požadujeme

  • Jiné aplikovaná lingvistika, anglická jazykověda

Nabízíme

  • Ubytování
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Předškolní zařízení
Typ inzerátu: Nabídka
Zaměstnavatel: Technická univerzita v Liberci
Obor: Vzdělávání a školství
Profese: Vysokoškolský učitel
Vzdělání: VŠ (Mgr., Ing.)
Pracovní poměr: Plný úvazek
Plat: 29000 Kč
Město: Liberec
Ulice: Studentská
Kraj: Liberecký
Okres: Liberec

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

UIG