Datum:
13.1.2018
WebID:
WKHNUZ

Drákula hledá dobrého pána!

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Americký pitbulteriér
Průkaz původu: Ne
Pohlaví: pes
Štěně: Ne
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 8
Cena: 300
Město: Jimlín
Kraj: Ústecký
Okres: Louny

Popis

Kříženec - Drákula, nejspíše X APBT, asi 8-11 let starý pes, váha při příjmu 21kg, v kohoutku cca 55cm, uvázaný u hřbitova. Umí dobře chodit na vodítku, za pamlsek zvládne i sedni. K lidem je přátelský, má rád pozor., na ost. psy reaguje negativně. I přesto, že už není nejmladší, nepohrdne pořádnou procházkou. Uvítá aktivního páníčka, který s ním bude aktivně trávit svůj čas a ví, co chov tohoto plemena obnáší. Očk., odč., čip. Pro adopci si vezměte platný OP, vodítko, obojek. Volejte 8 - 18 h.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám