Doprava a logistika, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Řidiči ostatních speciálních vozidel Dělník dálniční údržby (řidič). Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 Kč, max. 19000 Kč. Pracovní poměr od 2017-05-09. Volných pracovních míst: 2. místo výkonu práce: Středisko správy a údržby dálnice D5 (SSÚD Ostrov, detaš.prac.Rozvadov) Náplň práce Řízení vozidla zajišťující zimní a letní údržbu pozemních komunikacích Přes zimu zajišťování zimní údržby pozemních komunikacích; přes léto údržba krajnic, vozovek, sekání travních porostů kolem komunikací, čištění příkopů, úklid odpočívek Veškeré práce při údržbě, opravách a odstraňování závad ve sjízdnosti dálnice a jejího příslušenství za provozu a při dodržení bezpečnostních předpisů Zajišťování údržby přiděleného vozidla ve stanoveném rozsahu Obsluha přidělených mechanizačních prostředků při pracích spojených s údržbou dálnice Periodická údržba svěřené techniky včetně vedení dokumentace Požadujeme Střední odborné vzdělání s výučním listem Profesní průkaz + řidičské oprávnění sk. C, E Strojnický průkaz na kolové nakladače Dopravně psychologické vyšetření Čistý rejstřík trestů Samostatnost, pečlivost Nabízíme Stabilitu státní příspěvkové organizace Po zapracování přiznání osobního příplatku 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity Termín nástupu Dle dohody Pracovní poměr Hlavní pracovní poměr na dobu určitou po dobu dlouhodobé nemoci, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou Platové podmínky 6. platová třída dle NV ČR č. 564/2006 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe Bližší informace na tel. 724755600 - Gažáková, 724822161 - Pelouch v pracovních dnech od 6:30 do 15:00 hod. Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: irena.gazakova @rsd.cz , nebo roman.pelouch @rsd.cz Upozornění Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých v životopisu a dalších požadovaných dokumentech dává uchazeč o zaměstnání souhlas, aby jeho osobní data, která poskytne Ředitelství silnic a dálnic ČR se sídlem Na Pankráci 56 Praha 4, IČO 65993390, včetně jeho dílčích organizačních složek a detašovaných pracovišť, byla interně použita pro účely výběrového řízení a pro uchování v databázi uchazečů do odvolání poskytovatelem písemnou či ústní formou za předpokladu, že s nimi bude nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu s § 11 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů... Pracoviště: Ředitelství silnic a dálnic ČR (prac.Rozvadov), Rozvadov, okres Tachov, 348 06 Přimda. Informace: IrenaGažáková, +420 724 755 600, irena.gazakova@rsd.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tachov, poslední změna: 2017-05-10T00:47:16.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Doprava a logistika
Požadovaná profese: Řidič nákladního automobilu
Upřesnění pozice: Dělník dálniční údržby (řidič)
Směnnost: Třísměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Úřad práce: Úřad práce v Tachově
Kraj: Plzeňský
Okres: Tachov
Mzdové rozpětí od: 15000
Mzdové rozpětí do: 19000
Pracovní poměr od: 9.5.2017
Celkem volných míst: 2
Poznámka k volnému místu: místo výkonu práce: Středisko správy a údržby dálnice D5 (SSÚD Ostrov, detaš.prac.Rozvadov) Náplň práce Řízení vozidla zajišťující zimní a letní údržbu pozemních komunikacích Přes zimu zajišťování zimní údržby pozemních komunikacích; přes léto údržba k...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Ředitelství silnic a dálnic ČR
Obec: Rozvadov
: Rozvadov
Kontaktní osoba: IrenaGažáková
Kontaktní telefon: +420 724 755 600
Kontaktní email: irena.gazakova@rsd.cz
Kraj: Plzeňský
Telefon: 724 755 600
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.