Datum:
12.1.2018
WebID:
WZFMX7

Dobrman - štěně pejsek s PP

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Dobrman
Průkaz původu: Ano
Pohlaví: pes
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ne
Cena: Dohodou
Město: Kralupy nad Vltavou
Kraj: Středočeský
Okres: Mělník

Popis

Dobrman - chovatelská stanice zadá štěně černého pejska s kupírovaným ocáskem a s průkazem průvodu FCI. Pejsek je z kvalitních, dlouhověkých linií, temperamentní, učenlivý, přátelské povahy, s výbornými předpoklady pro jakýkoliv druh výcviku nebo sportovních aktivit, a je vhodný zejména pro aktivní sportovně založené majitele nebo i jako věrný rodinný společník. Pejsek je již připraven k odběru. Více info o spojení a kontakty na poutači zde ve fotogalerii.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám