Dělník v pekárenské výrobě - JEMNÉ PEČIVO - OBSLUHA STROJŮ

Náplň práce: -volné místo dělník/ce v pekárenské výrobě - obsluha strojů -výroba jemného pečiva -vysoký podíl ruční práce -dvousměnný provoz (ranní + odpolední směny) -práce o víkendech -možnost finančního postupu -vyučení v oboru není podmínkou -zkušenosti s výrobou pečiva výhodou -po zaučení možnost finančního postupu Požadujeme: -výuční list -dobrou manuální zručnost - práce vhodnější pro ženy -spolehlivost, výborné počty -pracovní morálku, ochotu učit se novým věcem -výborný zdravotní stav (práce ve stoje, zátěž teplem) -pouze pro vážné zájemce -preferujeme dlouhodobý pracovní vztah Nabízíme: -dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka) -příplatek 8, - Kč/hod za odpolední směnu -příplatek 35 % za práci o víkendu -5. týden dovolené po zkušební době -příspěvek na penzijní připojištění -příspěvek na stravování -příspěvek na volnočasé aktivity -firemní akce

Jejda, tento inzerát už není platný, ale mrkněte na některý jiný, podobný.

V ANNONCI je celkem 11 podobných inzerátů
UIG