Dělníci v pekárenské výrobě - výroba CHLEBA - zkrácený úvazek

Náplň práce: -volné místo dělník (ce) v pekárenské výrobě - výroba chleba, 6-ti hodinové směny -fyzicky náročná práce -odpolední a noční směny + práce o víkendu -vyučení v oboru a praxe NENÍ podmínkou -po zapracování možnost finančního růstu -v případě zájmu navýšení pracovního úvazku Požadujeme: -pracovní morálku, spolehlivost -dobrou manuální zručnost -zodpovědnost za vykonanou práci -chuť pracovat, učit se novým věcem, výborné počty -výborný zdravotní stav -zdravotní průkaz pro práci s potravinami -nabídka dlouhodobého zaměstnání pouze pro vážné zájemce Příspěvek na rekreaci zaměstnanců, penzijní připojištění, příspěvek na stravování, firemní akce Způsob kontaktu: telefonicky nebo emailem.

Typ inzerátu: Nabídka
Zaměstnavatel: SEMAG spol. s r.o.
Obor: Výroba
Profese: Obsluha strojů
Vzdělání: SOU bez maturity
Pracovní poměr: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Plat: 14700 Kč
Město: Havířov
Ulice: Lidická
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Karviná

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

UIG