Datum:
15.2.2018
WebID:
WVJEHS

Daruji do dobrých rukou

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Kříženec
Pohlaví: fena
Stáří: 3
Cena: Zdarma
Kraj: Jihomoravský
Okres: Znojmo

Popis

Kříženec - hledám nový domov pro 3letou kříženku menší střední velikosti, vykastrovaná, čipovaná, pravidelně odčervená a očkovaná, 100% zdravá. Je čistotná, zvyklá venku i uvnitř, nic neničí, bystrá - chytá i myši, výborný hlídač, nenáročná, snášenlivá s ostatními psy. Má ráda společnost lidí, výběh. Vhodná k domku se zahradou či dvorkem.

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám