Customer Service Specialist/ logistika s AJ

Co vás čeká? Kompletní realizace obchodního případu od objednávky, dopravu, fakturace až po sledováni plateb. Telefonní/písemný kontakt se zákazníky/dodavateli. Zabezpečovaní logistiky za pomoci log. oddělení - kontakt se spedičními firmami, sledovaní pohybu zboží, expedice zboží k zákazníkovi. Příprava podkladů pro skladovou evidenci. Vypracování cen. nabídek za pomoci obchodního zástupce. Zadávání dat do účetního systému, příprava informačních materiálů,  vedení databáze klientů/odeslaných vzorků. Řešení pohledávek.

Nabízíme

 • Intenzivní zaškolení.
 • Samostatnou práci v prosperující společnosti se zahraniční účastí.
 • Příjemný menší kolektiv, rodinnou atmosféru, toleranci k potřebám zaměstnanců, vzájemný respekt, stabilitu, flexibilitu.
 • Balíček benefitů (stravenky, až 31 dní dovolené, 3 sick days, příspěvek na dopravu a pod.).
 • K fixnímu platu dostanete i bonusy.
 • Možnost každodenního využití anglického jazyka.
 • Po prvním roce smlouva na dobu neurčitou.
 • Lokalita Praha 6.
 • Zaujala vás nabídka? Dejte mi o sobě vědět :).

Požadujeme

 • Na úspěšné zvládnutí této agendy budete potřebovatminimálně rok zkušeností v zákaznickém servisu (výhodou zkušenosti v logistice/s fakturací, český jazyk na úrovni rodilého mluvčího a aktivní znalost anglického jazyka, který budete denně využívat.
 • Důležitá je chuť pracovat a zájem o logistiku.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Administrativa
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Hlavní město Praha

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Mária Matisková
Telefon: 733 610 633
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.