Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Čivava
Pohlaví: pes
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 8
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Ferda pomalinku pokukuje po novém domově .. 5.1.2016 byl i Ferda u paní veterinářky.. Je to klučík šikovný aktuální váha 6 kg, odhadem 6 let. Má ušní svrab jinak poslechově v pořádku. Dostali jsme vitamínky, včeličku a Advocate.  Budeme dál poctivě krmit a mazlit.. Ferda je mnohem lepší.. doma pochopil za dva dny kde se čurká snášenlivý kluk se všemi :) Ferda byl oddělený od ostatních. V klidu se nenajedl a narozdíl od dalších dvou pejsků nepřibírá.  Takže teď bude tady s námi než se dá do kupy a najdeme nový domov.. https://www.facebook.com/helena.mikulcova/media_set?set=a.1015153015194201.1073741994.100000985354204&type=3 mobil: +420 777 134 410 E-mail: sanceprozivot@gmail.com

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Pomoc a podpora pro chlupáčky bez domova v Krnově a okolí.. Jsme skupina dobrovolníků kteří se snaží pomoci nejen pejskům bez domova ale také ve spolupráci s městem Krnov zviditelnit Krnovské pejsky ubytované v útulku Sl.Pavlovice Mejlík: sanceprozivot@gmail.com tel: 606 805 145..Pomoci s jejich adopcí, pro potřebné se snažíme zajistit péči.
Adresa: Karla Čapka 79401 Krnov - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám