Datum:
14.1.2018
WebID:
WP38MG

Chtěla bych Jacka Russela teriera

Typ inzerátu: Poptávka
Rasa: Jack Russel teriér
Pohlaví: pes
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ne
Cena: Dohodou
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město

Popis

Jack Russel teriér - ahoj hledám štěně "jack russel terier" pro svou dceru je šikovná pečlivá, temperamentní, snaživa a miluje zvířátka!Bydlíme v bytě a Martinka ráda venčí Rikinka(náš pes) občas vývěnčí i sousedového pejska Kralu. Hledám proto psa který jí zvedne náladu, kvůli rodinným problémům. Děkuji předem.

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

Skype: ------------------------------
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám