BUSINESS ANALYTIK/ ANALYTIČKA pro farmaceutickou společnost

Co bude náplní Vaší práce? Samostatné business analýzy vybraných oblastí z obchodu a finančnictví. Tvorba obchodních analýz, analýza efektivnosti plošných a transferových slev. Kontrola požadavků na kompenzaci od distributorů, výpočet dohadných položek pro plošné slevy. Pravidelné analyzování IMS dat na národní i regionální úrovni. Pravidelné sledování vývoje cen na trhu u strategických produktů společnosti. Ad hoc projekty i pravidelný reporting z provedených analýz, testování, identifikace chyb a ověřování dat. Koncepční návrhy na získávání a využití obchodních a marketingových dat, Koordinátor CRM, udržování databáze, pravidelné revize, vedení příslušné dokumentace. Analytická podpora obchodního týmu.

Nabízíme

  • Co může společnost nabídnout?
  • Zajímavou pracovní příležitosti v oblasti farmacie.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Podílet se na projektech v rámci českého a mezinárodního prostředí.
  • Propracovaný benefitní systém.

Požadujeme

  • Váš profil:
  • SŠ/ VŠ vzdělání.
  • Zkušenost v oblasti obchodních/finančních analýz min. 2 roky.
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni.
  • Výborná znalost MS Excelu (min. po úroveň znalosti kontingenčních tabulek).
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Bankovnictví a finanční služby
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Hlavní město Praha

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Martina Řehořová
Telefon: 725 857 546
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.