Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Bígl
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 8
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Beny je kříženec bigla s dalmatinem. Rodina si ho vzala od policisty, který ho našel spolu s dalšími štěňátky v popelnici. Je hravý a temperamentní, ale poslušný. Je ale třeba použít "pevný" hlas :-) Miluje děti a nikdy nikomu neublížil. S fenkami nemá problém, s pejsky většinou také ne, i když občas se stane, že si s nějakým nesedne. Trpěl separační úzkostí, ale ta je odbourána, ale pro jistotu by potřeboval v novém domově kamaráda, který mu pro začátek dodal jistotu páníčkova návratu. Objevil v sobě dokonce novou vlastnost, pustí na zahradu k domu kohokoli, ale už ho nepustí ven, ani když je pán doma, ale není právě v blízkosti. Nevíme, kde se toto naučil, ale předurčuje ho to jako adepta k rodinnému domku :-). Nyní se nachází v Havířově, je zdravý, očkovaný, čipovaný, kastrovaný a chybí mu jen domov a milující rodina. Převoz kamkoliv zařídíme. Zájemci o adopci nebo dočasný domov volejte, prosím na tel. 724 121 429, nebo pište na email ctyrlistekprohafany@seznam.cz .

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Spolek pro pomoc pejskům nalezeným, v nouzi, zachráněným z množíren. A v neposlední řadě také hledáme domov útulkáčúm, kteří jsou v útulcích někteří i již několik let a bez naší pomoci už nový domov najdou jen velice těžko.
Jak pomoci: Venčení, Domácí depozita
Adresa: Bažantnice 428 73543 Albrechtice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám