Datum:
7.9.2017
WebID:
WYWHJ3

Belgický ovčák – Malinois

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Belgický ovčák - Malinois
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 6
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Hektor je 4 roky starý kříženec německého ovčáka. Hektor se nám bohužel vrátil z adopce, kvůli jeho poslední dobou každodením výletům na vlastní pěst. I když měli majitelé dobrý vysoký plot Hektor se podhrabával, proto zalili plot betonem, aby zabránili jeho útěkům, ale Hektor si stejnak vždy poradil a 2 metry vyoký plot přešplhal. Vhodný pouze na zahradu jen s cihlovým hodně vysokým plotem nebo do zastřešeného kotce, s možností častých vycházek. Nejlépe by se hodil např k hlídací agentuře, kde by chodil se psovodem. Hektor se sice vždy z výletu vrátil a venku nic neprovedl, ale v poslední době si chodil na nezvané návštěvy i na cizí zahrady a samozřejmně se ho lidé, kvůli jeho velkému vzrůstu báli. Při dostatečném pohybu a možnosti dlouhých vychzek by mohl žít Hektor i v bytě. Na svém úztemí, je Hektor skvělý ochránce a nikoho cizího na svůj pozemek nepustí, mimo domov si však Hektor cizích lidí ani nevšimne. Ke svým lidem je však Hektor velmi přátelský a milý, zkrátka takový něžný obr. Nehodí se ke kočkám, k drobným zvířatům a psům-samcům, ale pro fenku by byl skvělým parťákem. Hektor je kastrovaný. Moc se za Hektora přimlouváme a doufáme, že najde brzy ten pravý domov, až na ty jeho útěky je Hektor úžasný pan pes.  Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je nutný platný OP a vlastní obojek a vodítko. Psí útulek Jirkov, Nový Březenec 706, email: psiutulek-chomutov@seznam.cz , tel. 732248887

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:8-.16. hod
Úterý:8-.16. hod
Středa:8-.16. hod
Čtvrtek:8-.16. hod
Pátek:8-.16. hod
Sobota:10-14 hod
Neděle:10-14 hod
Vzhledem k tomu, že psí útulky Chomutov a Jirkov máme ve společné správě přinášíme Vám i nabídku našich pejsků společně. V detailu každého pejska najdete, ve kterém z útulků je právě umístěn. Útulky jsou od sebe vzdáleny 7km. Adresy: Psí útulek Chomutov: Beethovenova 5407, Chomutov. Psí útulek Jirkov: Nový Březenec 706, Jirkov.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám