Bankovnictví a finanční služby, ÚP ČR - kontaktní

Účetní všeobecní Účetní finančního odboru. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSV. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 Kč, max. 20000 Kč. Pracovní poměr od 2017-08-01. Volných pracovních míst: 1. Náplň práce: - samostatné účtování na uceleném úseku účetnictví - sledování a evidování pohybu finančních operací - provádění platebního a zúčtovacího styku s bankou - samostatné zajišťování agendy daně z příjmu a další... Předpoklady a požadavky: - státní občanství ČR (případně trvalý pobyt v ČR) - věk minimálně 18 let, svéprávnost - způsobilost k právním úkonům a bezúhonnost - ovládání jednacího jazyka - maturita - praxe v oboru min. 2 roky - znalost práce na PC Uchazeč podá písemnou přihlášku, včetně požadovaných dokladů, do 18.07.2017 na podatelně MěÚ Unhošť nebo poštou - u přihlášek je důležité datum doručení, nikoliv poslání. Bližší informace a nálěžitosti přihlášky naleznete na: http://unhost.imunis.cz/edeska/detail.asp ?id=2145.. Pracoviště: Město Unhošť, Václavské nám., č. 44, Unhošť, okres Kladno, 273 51 Unhošť. Informace: VlastaKáňová, +420 312 679 055, kanova@muunhost.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno, poslední změna: 2017-06-20T00:47:51.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Bankovnictví a finanční služby
Požadovaná profese: Účetní
Upřesnění pozice: Účetní finančního odboru
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úřad práce: Úřad práce v Kladně
Kraj: Středočeský
Okres: Kladno
Mzdové rozpětí od: 15000
Mzdové rozpětí do: 20000
Pracovní poměr od: 1.8.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Náplň práce: - samostatné účtování na uceleném úseku účetnictví - sledování a evidování pohybu finančních operací - provádění platebního a zúčtovacího styku s bankou - samostatné zajišťování agendy daně z příjmu a další... Předpoklady a požadavky: - s...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Město Unhošť
Ulice: Václavské nám.
Obec: Unhošť
: Unhošť
Kontaktní osoba: VlastaKáňová
Kontaktní telefon: +420 312 679 055
Kontaktní email: kanova@muunhost.cz
Kraj: Středočeský
Telefon: 312 679 055
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.