Bankovnictví a finanční služby, ÚP ČR - kontaktní

Účetní všeobecní Účetní junior. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-07. Volných pracovních míst: 1. Místo pracoviště: - Obchodní 110, 251 70 Čestlice, Praha - východ Prvotní kontakt: - e-mail: hana.kucerova@cummins.com Upřesňující údaje: - Pro naši pobočku v České republice hledáme absolventa vysoké školy se zaměřením na finance/účetnictví/daně, který chce rozvíjet svou kariéru ve finančním oboru. - Požadavky: vhodnými uchazeči jsou čerství nebo nedávní absolventi s VŠ titulem v oboru spojeném s účetnictvím a financemi. Absolventi s chutí dále se rozvíjet/vzdělávat směrem k profesionální účetní certifikaci (např. ACCA, CIMA), dobrá znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem (každodenní komunikace), znalost českých účetních standardů (zejm. DPH, DPPO), uživatelská znalost MS Office (zejména MS Excel), dobré komunikační schopnosti, asertivita, pečlivost, samostatnost a loajálnost. - Hlavní body náplně práce: samostatné účtování základních účetních operací v účetním softwaru, asistence s tvorbou měsíčních reportů, asistence s měsíční a výroční inventurou účtů s ohledem na české a americké účetní standardy, sestovování a kontrola různých finačních reportů a jejich analýza, účast na interních projektech coby aktivní člen týmu, spolupráce s daňovými poradci a auditory. - Pracovní doba: Pondělí - pátek od 8 - 17hod. Zaměstnanecké výhody: - týden dovolené navíc, stravenky, sportovní benefit, sick days. Vhodné pro absolventy VŠ, cizince. Pracoviště: Cummins Czech Republic s.r.o. - Čestlice, Obchodní, č. 132, Čestlice, okres Praha-východ, 251 01 Říčany u Prahy. Informace: HanaKučerová, +420 272 680 110,602 559 143, hana.kucerova@cummnins.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ, poslední změna: 2016-12-04T00:58:54.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Bankovnictví a finanční služby
Požadovaná profese: Účetní
Upřesnění pozice: Účetní junior
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce Praha-východ
Kraj: Středočeský
Okres: Praha - východ
Mzdové rozpětí od: 24000
Pracovní poměr od: 7.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo pracoviště: - Obchodní 110, 251 70 Čestlice, Praha - východ Prvotní kontakt: - e-mail: hana.kucerova@cummins.com Upřesňující údaje: - Pro naši pobočku v České republice hledáme absolventa vysoké školy se zaměřením na finance/účetnictví/daně, kt...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Cummins Czech Republic s.r.o.
Ulice: Obchodní
Obec: Čestlice
: Čestlice
Kontaktní osoba: HanaKučerová
Kontaktní telefon: +420 272 680 110,602 559 143
Kontaktní email: hana.kucerova@cummnins.com
Kraj: Středočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.