Datum:
1.9.2017
WebID:
WDYJ28

Auto ESA - nejvýhodnější výkup vozů za hotové

Typ inzerátu: Nabídka
Značka: Volkswagen
Nové / ojeté: ojeté
Ulice: K učilišti
Kraj: Praha
Okres: Praha 10

Popis

Nabízíme vykoupení vašeho vozu za nejvyšší možné ceny. Veškerou administrativu vyřídíme během několika minut a peníze vyplácíme ihned. Vykupujeme vozy všech značek a modelů, včetně užitkových vozidel. Za vykoupené vozidlo přebíráme veškeré záruky. Naše pobočky mají otevřeno každý den včetně sobot a nedělí od 8:00 do 22:00hod.

Firma: AutoESA a.s.
Telefon: 800 555 555
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

AutoESA a.s.
Adresa: K Učilišti 170 10200 Praha 10 - Štěrboholy - zobrazit na mapě
Poznámka: Certifikovaný prodejce ojetých vozů s denní nabídkou více než 4 000 osobních i užitkových vozů s garancí kontroly najetých km a původu vozu. Všechny vozy jsou důkladně prověřeny po technické i právní stránce. Možnost výměny do 7 dnů. Výkup aut v hotovosti ihned na ruku. Prodejní plochy: AutoESA - Praha, Štěrboholy. Škodovky AutoESA - Praha, Černý Most. Dodávky AutoESA - Praha, Černý Most. Levné vozy AutoESA - Praha, Štěrboholy. AutoESA, Pardubice. AutoESA, Brno. AutoESA, Ostrava. AutoESA, Olomouc. AutoESA, České Budějovice. AutoESA, Karlovy Vary. AutoESA, Plzeň.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám