Adform

Datum: 30.1.2019
WebID: WDYJ28

Auto ESA - nejvýhodnější výkup vozů za hotové

Typ inzerátu: Nabídka
Značka: Škoda
Nové / ojeté: ojeté
Ulice: K Učilišti
Kraj: Praha
Okres: Praha 10

Popis

Nabízíme vykoupení vašeho vozu za nejvyšší možné ceny. Veškerou administrativu vyřídíme během několika minut a peníze vyplácíme ihned. Vykupujeme vozy všech značek a modelů, včetně užitkových vozidel. Za vykoupené vozidlo přebíráme veškeré záruky. Naše pobočky mají otevřeno každý den včetně sobot a nedělí od 9:00 do 22:00hod.

Firma: AutoESA a.s.
Telefon: 800 555 555
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

AutoESA a.s.
Adresa: K Učilišti 170 10200 Praha 10 - Štěrboholy - zobrazit na mapě
Poznámka: Certifikovaný prodejce, bezkonkurenční ceny a bohatý výběr z až 5 000 prověřených osobních i užitkových vozů. Garance kontroly km a původu, výhodné financování, splátky bez navýšení a záruka na technický stav. Individuální přístup k zákazníkům a nejvyšší výkupní ceny v hotovosti ihned na ruku. Prodejní plochy: AutoESA - Praha, Štěrboholy. Škodovky AutoESA - Praha, Černý Most. Dodávky AutoESA - Praha, Černý Most. Levné vozy AutoESA - Praha, Štěrboholy. AutoESA, Pardubice. AutoESA, Brno. AutoESA, Ostrava. AutoESA, Olomouc. AutoESA, České Budějovice. AutoESA, Karlovy Vary. AutoESA, Plzeň. AutoESA, Hradec Králové. AutoESA, Chomutov.

Článek

Škoda Auto

ŠKODA AUTO a.s. je největší český výrobce automobilů se sídlem společnosti v Mladé Boleslavi. Mezi nejpopulárnější vyráběné modely patří Škoda Octavia, Škoda Fabia a Škoda Roomster.

zobrazit celý článek

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám
UIG