Datum:
11.1.2018
WebID:
WC7V47

Australský ovčák - štěňátko s PP

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Australský ovčák
Průkaz původu: Ano
Štěně: Ano
Cena: Dohodou
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Frýdek Místek

Popis

Australský ovčák - chov. st. Rosycheeks nabízí k prodeji štěňátko - pejska red-merle s ocáskem. Štěňátko nabízíme jako rodinného mazlíka či jako společníka ke sportu, ne k chovu ani k výstavám. Štěňátko pochází ze zahraničního krytí. Oba dva rodiče jsou typickými představiteli plemene s vynikajícími zdravotními výsledky. Štěňátko bude vhodné jako společník ke sportu nebo např. k turistice.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám