Datum: 13.10.2021
WebID: WAN167

Appenzellský salašnický pes s PP

Popis

Appenzellský salašnický pes s PP, štěňata narozená 22.9.2021, po výborných rodičích. Hledáme nové páníčky, kteří se o naše vymazlená miminka s láskou postarají po celý jejich život, a že není krátký. O: ICh, Ch. Slovenska, Ch. Rakouska Blackberry Pink Justice (HD A, ED 0, FGF5 neg.) . M: Bagaia Mountaig Dog (HD B, ED 0, OCD neg, FGF5 neg.) . Štěňátka budou k odběru koncem listopadu.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám
UIG