Datum:
19.2.2017
WebID:
W9NNEG

Anglický kokršpaněl

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Anglický kokršpaněl
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Bertík je prostě smolař. Původní majitelé ho k nám dali z důvodu častých útěků, které bohužel dočasně vyřešili přivázáním psa na řetěz. Následně byl převezen k nám do dočasné péče. Po celkem krátké době se na Bertíka usmálo štěstí a odjel do nového domova. Vše vypadalo ideálně, ale bohužel po zhruba měsíci mě kontaktovala jeho nová majitelka s tím, že utíká, když odchází do práce a taky se popral se sousedovic psem a musí pryč. Bertík už je zpět u nás a já si říkám, co bylo v lastně špatně. Bertík by potřeboval nějakou aktivní rodinu, která ho bude brát na dlouhé procházky a výlety. Zároveň potřebuje dobře oplocenou zahradu nebo kotec, kde by byl v páníčkově nepřítomnosti. Bertík je 4 letý kříženec malého vzrůstu s lesklou černou srstí. Váží přibližně 12 kg a měří 50 cm. Bertík je takový hopík, když vidí, že půjde na vycházku, skáče radostí metr vysoko. Dlouhé procházky si moc užívá. Zvládá základní povely a je velmi mazlivý. Při pravidelném venčení je uvnitř čistotný. U původních majitelů byl prý v kontaktu s malými dětmi a ty měl moc rád. Na procházkách chodí na stopovacím vodítku, protože má lovecké pudy a mohl by utéct. Bertík není vhodný k jiným psům, k fenkám po seznámení. Jinak je to moc hodný, mazlivý pes. Potřebuje pána, který se mu bude věnovat a už ho nikdy neopustí. Bertík je očkovaný, odčervený, čipovaný. Nachází se v dočasné péči v Horní Cerekvi. Pro více info pište SZ nebo na email: lucie.vopalenska@email.cz

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:podle domluvy
Úterý:podle domluvy
Středa:podle domluvy
Čtvrtek:podle domluvy
Pátek:podle domluvy
Sobota:podle domluvy
Neděle:podle domluvy

Otevřít mapu v novém okně

Náš maličký rodinný azyl pro opuštěné psy vznikl na jaře roku 2009. Nacházíme se v hospodářském stavení v malé obci Častonín na Vysočině, kde bydlíme spolu s našimi vlastními psy, hospodářskými zvířaty a samozřejmě dětmi. Ročně umístíme cca 20 pejsků.
Jak pomoci: Venčení, Domácí depozita
Adresa: Častonín 2 39301 Častonín - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám