Datum:
7.2.2017
WebID:
W2URJC

Anglický kokršpaněl

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Anglický kokršpaněl
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 7
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Marley je cca 5letý pejsek středního vzrůstu. Je hodný, milý, mazlivý, ideálně by se hodil do rodiny s dětmi;-)! Marley by asi zvládl bydlet i v bytě, jinak na zahradě u domečku by se mu určitě líbilo. Ke kočičkám, drůbeži a jiným zvířatům se moc nehodí. Jiné pejsky snese, ale vybírá si. Psí domov Lukavice u Rychnova nad Kněžnou (tel. 608524973, utuleklukavice@seznam.cz )

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám