Datum:
1.1.2018
WebID:
WG4R2B

Americký stafordšírský teriér

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Americký stafordširský teriér
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 4
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Popis

ARGO č. 0898 k adopci Temperamentní kříženec staford. teriéra, 2 – letý pes ( v době odchytu ). Srst: černá, bílá barva,   Velikost: střední V útulku od 4.2.2016. Pokud máte zájem o nějakého pejska, tak prosím kontaktujte přímo útulek. Kontakt: Tomáš Schulz tel: 603 357 111 e-mail: tschulz@centrum.cz http://www.utulekosoblazsko.cz/0898-argo/ #more-4792

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:8:00-16:00
Úterý:8:00-16:00
Středa:8:00-16:00
Čtvrtek:8:00-16:00
Pátek:8:00-16:00
Sobota:8:00-16:00
Neděle:8:00-16:00

Otevřít mapu v novém okně

O nás Psí útulek Slezské Pavlovice slouží jako přechodný domov pro opuštěné, zaběhnuté nebo týrané psy z regionu Severní Moravy a Slezska. Provoz útulku je nepřetržitý a jeho nedílnou součástí je také psí hotel. Prezentace psů je zajišťována regionálním tiskem ( Bruntálsko – krnovský deník), inzercí v časopisech a regionálních novinách (Fauna, ifauna….) a také na webových stránkách Městské policie Krnov, Městské policie Šumperk a na webových stránkách útulku. Co děláme? Opuštění a ztracení psi jsou do útulku přijímáni od měst a obcí s nimiž byla uzavřena smlouva o ustájení těchto psů. Po přijetí zvířete, veterinární prohlídce a prohlídce (tetování, čipování – nedílnou součástí psího útulku je čtečka čipů) je každý neznámý pes zařazen na minimálně 3 týdny do karanténního kotce. V karanténně se sleduje zdravotní stav psa, je zbaven všech parazitů, odčerven, naočkován a v případě potřeby léčen ze zranění, která utrpěl v ulicích. Všichni tito psi jsou po karanténně, pokud si je nevyzvedl původní majitel, umístěni do provozních kotců, kde čekají na svěření do náhradní péče.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Jiná
Adresa: Slezské Pavlovice 224 79399 Slezské Pavlovice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám