Datum:
7.9.2017
WebID:
W4XJ6D

Americký pitbulteriér

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Americký pitbulteriér
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 4
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ne

Popis

Měsíční náklady: 800 Kč  Kdo jsem a co dělám v Bull Azylu Čáslav? Jsem tříletý kříženec, hodně aktivní pes a obrovský mazel. Když mi byl necelý půlrok, našli mě běhat na ulici a tak mě dovezli do útulku. Odtud si mě lidi brali a zase mě vraceli. Takhle to šlo až do mojí puberty, lidi si mě přehazovali jako horkou bramboru. Nikdy jsem nezažil trvalý domov, normální výchovu ani výcvik. Nejdýl jsem byl u posledních páníčků, kteří mě pojmenovali Stitch podle pohádky Lilo & Stitch, od té doby mi jméno zůstalo. U posledních páníčků to bylo fajn, dovolili mi úplně všechno; spát v posteli, dostávat jídlo od stolu, krást věci z kuchyňské linky… Hodně si mě rozmazlovali, hlavně panička. Co ale vůbec nezvládli, byla moje výchova. Na paničku jsem si občas vyskakoval, znáte to, každá puberťák zkouší, co všechno si může dovolit. Jenže ona mi nikdy nedovedla říct dost a získat si u mě autoritu. A tak jsem po jednom vyhroceném incidentu doma skončil v Bull Azylu, kde se mnou konečně pracují zkušení lidé, kteří ví, jak na mě. Jsem tu moc spokojený. A protože mě prý nevydají každému, ale jen dalšímu zkušenému chovateli, který s typem psů jako jsem já, umí pracovat, tak je prý těžké mi najít nový domov. A proto jsem v nabídce virtuální adopce.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:00-24
Úterý:00-24
Středa:00-24
Čtvrtek:00-24
Pátek:00-24
Sobota:00-24
Neděle:00-24

Otevřít mapu v novém okně

Bull Azyl Čáslav. Zajišťujeme dočasnou péči pro psy typu Bull, naše svěřence připravujeme pro přijetí k novým páníčkům. Jsme skupina dobrovolníků, která už se nemohla dívat na, to jak psi typu bull přicházejí o své domovy jen z důvodu že si je pořídily lidé co je nezvládly nebo vůbec nevěděli jakého psa si pořizují. Pokud se na Nás chcete podívat tak nás najdete na adrese Žaříčany 63, Čáslav 286 01 Budeme se na Vás těšit, jak my tak naše čtyřnohé zlatíčka
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Manuální práce, Domácí depozita
Adresa: Žacká 1427 28601 Čáslav - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám