Datum:
7.9.2017
WebID:
W3E961

Americký pitbulteriér

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Americký pitbulteriér
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 6
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ano
  • Pro začátečníky: Ne

Popis

Dino pes, věk 6 let, APBT.  Měsíční náklady: 800 kč ¨   Ahoj, jmenuju se Dino, celý život jsem hlídal jeden objekt. Nikdy jsem nezažil teplo rodinného krbu, ani milující páníčky, se kterými bych třeba mohl spát v posteli. Byl jsem pes hlídací. Nevadilo mi to, snažil jsem se svojí práci dělat co nejlíp. Vše probíhalo v naprostém pořádku, až jednoho dne někdo do objektu přivedl malé dítě. Nevěděl jsem, kdo to je a co tam dělá, a tak jsem se zachoval tak, jak se od hlídacího psa očekává a dítě napadl. Celého tohohle případu se bohužel chytla média a tak mě odvezli sem, do Bull azylu Čáslav. Tady je to príma, ale bohužel je prý kvůli mojí minulosti hodně těžké mi najít nový domov. Nechápu to, mám lidi rád! Jsem k nim přátelský a klidný! Dej mi šanci, přijeď se za mnou někdy do Čáslavi podívat! Adopuj  si mě na dálku!   VÍCE INFORMACÍ NA : WWW.BULLAZYL.CZ

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:00-24
Úterý:00-24
Středa:00-24
Čtvrtek:00-24
Pátek:00-24
Sobota:00-24
Neděle:00-24

Otevřít mapu v novém okně

Bull Azyl Čáslav. Zajišťujeme dočasnou péči pro psy typu Bull, naše svěřence připravujeme pro přijetí k novým páníčkům. Jsme skupina dobrovolníků, která už se nemohla dívat na, to jak psi typu bull přicházejí o své domovy jen z důvodu že si je pořídily lidé co je nezvládly nebo vůbec nevěděli jakého psa si pořizují. Pokud se na Nás chcete podívat tak nás najdete na adrese Žaříčany 63, Čáslav 286 01 Budeme se na Vás těšit, jak my tak naše čtyřnohé zlatíčka
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Manuální práce, Domácí depozita
Adresa: Žacká 1427 28601 Čáslav - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám