Aktivuj svoji kariéru - pracovník v terénu, nástup 36 tis. Kč

Tvým denním chlebem bude získávání a ověřování informací v terénu s využitím moderních technologií. Zároveň tě čeká zpracovávání získaných informací, které budeš následně interpretovat a zaznamenávat do závěrečné zprávy.

Nabízíme

  • Za tvou svědomitou a zodpovědnou práci tě náležitě oceníme nástupním platem 35.940 Kč. Poskytneme Ti příjemné ubytování v Praze, kde se budeš cítit jako doma a zároveň i příspěvek na dopravu. Naše práce je fakt zábavná, ale náročná, proto získáš taky 30 dní dovolené, příspěvky na rekreaci, kulturu a stravu atd.
  • Využij příležitosti splnit si své sny a rozhodně zašli svůj životopis na: magda.winterova@manpower.cz nebo se nám ozvi: 226 257 590.

Požadujeme

  • Očekáváme od Tebe SŠ vzdělání s maturitou, časovou flexibilitu, protože budeš pracovat v částečně směnném provozu. Z popisu práce taktéž vyplývá, že bez ostřížího zraku a dobrého orientačního smyslu, se u nás prostě neobejdeš. Zároveň musíš být v dobré zdravotní, osobnostní a fyzické kondici a především být trestně i občansky bezúhonný. Nedílnou součástí tvé práce jsou přesuny, proto je řidičský průkaz jasnou podmínkou. Ničeho se neboj, vše s Tebou ověříme v rámci náboru.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Ostatní
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Hlavní město Praha

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Magda Winterová
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.