Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí

Vedoucí ostatních úředníků VEDOUCÍ ODBORU SPRÁVY MAJETKU MĚSTA MĚSTSKÉHO ÚŘADU ÚSTÍ NAD ORLICÍ. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22050 Kč, max. 30750 Kč. Pracovní poměr od 2018-04-01. Volných pracovních míst: 1. VŠECHNY INFORMACE OHLEDNĚ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ A O NÁLEŽITOSTECH PŘIHLÁŠKY NALEZNETE NA ADRESE: www.ustinadorlici.cz Pracovní poměr: na dobu neurčitou, se zkušební dobou 6 měsíců Termín nástupu: duben 2018, případně dle dohody Platové zařazení: 11. PT dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (rozpětí 22 050, - až 30 750, - Kč.) Příjem přihlášek: do 15. 02. 2018 CHARAKTERISTIKA VYKONÁVANÉ ČINNOSTI ODBORU: Správa a kontrola správy městských bytů, správa a kontrola správy městských nebytových prostor, správa majetkových účastí města v družstvech a obchodních společnostech, správa pojištění města, zadávání veřejných zakázek, zveřejňování smluv, řízení a kontrola Správy lesů města. POŽADAVKY NA UCHAZEČE: - ukončené vysokoškolské vzdělání alespoň v bakalářském studijním programu a nejméně 2 roky praxe, - znalost zákona o veřejných zakázkách, zákona o registru smluv, zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů, - aktivní znalost práce na PC a počítačové síti (Microsoft Word, Excel, Power Point) - vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, výborné komunikační a organizační schopnosti, schopnost týmové práce, - řidičské oprávnění skupiny B a praxi v řízení osobního vozidla. VÝHODOU: - praxe v řízení kolektivu, - předchozí pracovní praxe na obdobné pozici nebo zkušenosti z oblasti správy majetku a problematiky územních samosprávných celků. LHŮTA, ZPŮSOB A MÍSTO DORUČENÍ PŘIHLÁŠEK: Přihlášku s přílohami doručte do 15. 02. 2018 buď osobně na podatelnu Městského úřadu Ústí nad Orlicí, Sychrova 16 (do 14:00 hod.) nebo poštou (rozhoduje podací razítko pošty nebo podatelny městského úřadu) na adresu: Městský úřad Ústí nad Orlicí Kancelář tajemníka Sychrova 16 562 24 Ústí nad Orlicí Uzavřenou obálku v levém horním rohu označte: „Výběrové řízení č. 1/2018 - vedoucí odboru SMM – neotvírat“.. Pracoviště: Město Ústí nad Orlicí, Sychrova, č. 16, Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí, 562 01 Ústí nad Orlicí 1. Informace: MarcelKlement. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí, poslední změna: 2018-01-12T03:47:41.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Administrativa
Požadovaná profese: Administrativní pracovník
Upřesnění pozice: VEDOUCÍ ODBORU SPRÁVY MAJETKU MĚSTA MĚSTSKÉHO ÚŘADU ÚSTÍ NAD ORL
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce v Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Okres: Ústí nad Orlicí
Mzdové rozpětí od: 22050
Mzdové rozpětí do: 30750
Pracovní poměr od: 1.4.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: VŠECHNY INFORMACE OHLEDNĚ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ A O NÁLEŽITOSTECH PŘIHLÁŠKY NALEZNETE NA ADRESE: www.ustinadorlici.cz Pracovní poměr: na dobu neurčitou, se zkušební dobou 6 měsíců Termín nástupu: duben 2018, případně dle dohody Platové zařazení: 11. PT dl...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Město Ústí nad Orlicí
Ulice: Sychrova
Obec: Ústí nad Orlicí
: Ústí nad Orlicí
Kontaktní osoba: MarcelKlement
Kraj: Pardubický

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.