Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace referent/referentka stížností. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17360 Kč. Pracovní poměr od 2018-02-01. Volných pracovních míst: 1. Statutární město Brno - Magistrát města Brna p ř i j m e do pracovního poměru na dobu určitou úředníka/úřednici (zástup za rodičovskou dovolenou) referent/referentka stížností s místem výkonu práce: Odbor interního auditu a kontroly Charakteristika pozice: Výkon komplexní činnosti v oblasti přijímání evidování a vyřizování stížností a petic, a dalších podání občanů a právnických osob. Bližší informace o druhu práce podá: JUDr. Pavel Vavřík, vedoucí Odboru interního auditu a kontroly, tel.: 542 172 017. Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platová třída 9 - platový tarif od 17.360, - Kč + příplatky dle nařízení vlády). Kvalifikační předpoklady a požadavky: " vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, " orientace v právních předpisech upravujících přijímání, evidování a vyřizování stížností a petic, " orientace v právních předpisech upravujících činnosti obcí, " dobrá znalost práce na PC, " vysoké pracovní nasazení, odpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, " dobrý písemný projev a komunikační schopnosti. Dále výhodou: " praxe ve veřejné správě, " běžná znalost alespoň jednoho světového jazyka (angličtina, němčina, francouzština). Termín nástupu: únor-březen 2018 Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem vždy předejte či zašlete v uzavřené obálce označené číslem a názvem inzerátu do 2. února 2018 (včetně) na adresu: Magistrát města Brna Personální oddělení Dominikánské nám. 1 601 67 Brno Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběr kdykoliv v jeho průběhu... Pracoviště: Statutární město Brno, Dominikánské náměstí, č. 196, Brno, okres Brno-město, 602 00 Brno 2. Informace: Vedoucí odboruJUDr. Pavel Vavřík, , +420 542 172 017. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město, poslední změna: 2018-01-12T03:47:41.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Administrativa
Požadovaná profese: Administrativní pracovník
Upřesnění pozice: referent/referentka stížností
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město
Mzdové rozpětí od: 17360
Pracovní poměr od: 1.2.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Statutární město Brno - Magistrát města Brna p ř i j m e do pracovního poměru na dobu určitou úředníka/úřednici (zástup za rodičovskou dovolenou) referent/referentka stížností s místem výkonu práce: Odbor interního auditu a kontroly Charakteristika po...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Statutární město Brno
Ulice: Dominikánské náměstí
Obec: Brno
: Brno-město
Kontaktní osoba: Vedoucí odboruJUDr. Pavel Vavřík,
Kontaktní telefon: +420 542 172 017
Kraj: Jihomoravský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.