Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár

Odborní pracovníci hospodářské správy referent/ka. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17360 Kč, max. 26110 Kč. Pracovní poměr od 2018-03-01 do 2019-02-28. Volných pracovních míst: 1. Požadavky : -adaptabilita k práci ve vnitřních informačních systémech ÚZSVM -znalost práce s PC (MS Office, internet, práce v SAP a ASPI výhodou), -samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost -ovládání účetnictví zejména rozpočtových organizací výhodou -splnění ustanovení § 17 odst.2 a odst.3 zákona č. 201/2002 Sb. -výpis z rejstříku trestů doložený při nástupu Státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie, nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru. Stručná charakteristika vykonávané činnosti: Rozpis ukazatelů rozpočtu, sledování a analýza čerpání rozpočtu a plnění závazných ukazatelů. Sledování čerpání rozpočtu na správu majetku v působnost OP, dle kompetencí daných vnitřním předpisem. Úřadu (oběh účetních dokladů) a ve spolupráci s oddělením Hospodaření s majetkem. Strukturovaný životopis, s podrobným popisem praxe, a motivační dopis zasílejte do 24. 1. 2018 na email radomira.ondraskova@uzsvm.cz , nebo na adresu: ÚZSVM, Radomíra Ondrášková, Příkop 11, 602 00 Brno Upozornění: Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení. V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení... Pracoviště: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - pracoviště ZR, Dr. Drože, č. 1686, Žďár nad Sázavou, okres Žďár nad Sázavou, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: RadomíraOndrášková, radomira.ondraskova@uzsvm.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou, poslední změna: 2018-01-12T03:47:41.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Administrativa
Požadovaná profese: Administrativní pracovník
Upřesnění pozice: referent/ka
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce ve Žďáře nad Sázavou
Kraj: Vysočina
Okres: Žďár nad Sázavou
Mzdové rozpětí od: 17360
Mzdové rozpětí do: 26110
Pracovní poměr od: 1.3.2018
Pracovní poměr do: 28.2.2019
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Požadavky : -adaptabilita k práci ve vnitřních informačních systémech ÚZSVM -znalost práce s PC (MS Office, internet, práce v SAP a ASPI výhodou), -samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost -ovládání účetnictví zejména rozpočtovýc...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Ulice: Dr. Drože
Obec: Žďár nad Sázavou
: Žďár nad Sázavou 1
Kontaktní osoba: RadomíraOndrášková
Kontaktní email: radomira.ondraskova@uzsvm.cz
Kraj: Vysočina

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.