Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Odborní asistenti v administrativě referent/ka odboru výstavby a územního rozvoje (a stavebního úřadu). Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18810 Kč, max. 28320 Kč. Pracovní poměr od 2018-02-01. Volných pracovních míst: 1. Tajemnice Úřadu městské části Brno - Slatina vyhlašuje výběrové řízení na funkční místo úředník/úřednice referent/ka odboru výstavby a územního rozvoje (stavebního úřadu) Místo výkonu práce: Úřad městské části města Brna Brno-Slatina Charakteristika pozice: Zajištění odborné agendy správních činností na úseku územního plánování a stavebního řádu – provádí řízení, rozhoduje a vykonává pravomoc stavebního úřadu I. stupně na území MČ. Pracovní poměr: doba určitá – zástup za nemoc, posléze za mateřskou a rodičovskou dovolenou (předpoklad 3 roky) plný pracovní úvazek. Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění (dále jen zákon): .státní občanství ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR .dosažení věku 18 let .způsobilost k právním úkonům .bezúhonnost .schopnost dorozumět se jednacím jazykem (český nebo slovenský jazyk) Další požadavky: .vysokoškolské vzdělání v bakalářském - magisterském studijním programu – obor právo nebo obor stavebnictví, popř. středoškolské vzdělání stavebního zaměření .znalost obecně závazných předpisů souvisejících s vykonávanou činností, zejména zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon a zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, vše v platném znění, .zkouška zvláštní odborné způsobilosti - není podmínkou, je výhodou .praxe ve veřejné správě, zejména pak na úseku stavebního řízení vítána .znalost práce na PC – (Internet, webové a kancelářské aplikace) – uživatelsky .velmi dobrá schopnost jednat s lidmi .samostatnost, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost .vysoké pracovní nasazení, flexibilita a odolnost vůči stresu .dobré komunikační a rozhodovací schopnosti Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (platová třída 10 – základní plat v rozmezí 18.810 – 28.320 v závislosti na délce praxe) Termín nástupu: dle dohody, v co nejkratším termínu Přihlášku s požadovanými doklady doručte poštou nebo osobně nejpozději do 31.01.2018 na adresu Úřadu městské části Brno – Slatina, Tilhonova 59, 627 00 Brno Úplný text oznámení najdete na www.mcslatina.cz.. Pracoviště: Městská část Brno - Slatina, Budínská, č. 88, Brno, okres Brno-město, 627 00 Brno 27. Informace: Mgr. Danuše Stoklásková, +420 533 433 572. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město, poslední změna: 2018-01-13T02:04:10.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Administrativa
Požadovaná profese: Administrativní pracovník
Upřesnění pozice: referent/ka odboru výstavby a územního rozvoje (a stavebního úřa
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město
Mzdové rozpětí od: 18810
Mzdové rozpětí do: 28320
Pracovní poměr od: 1.2.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Tajemnice Úřadu městské části Brno - Slatina vyhlašuje výběrové řízení na funkční místo úředník/úřednice referent/ka odboru výstavby a územního rozvoje (stavebního úřadu) Místo výkonu práce: Úřad městské části města Brna Brno-Slatina Charakteristika po...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Statutární město Brno
Ulice: Budínská
Obec: Brno
: Slatina
Kontaktní osoba: Mgr. Danuše Stoklásková
Kontaktní telefon: +420 533 433 572
Kraj: Jihomoravský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.