Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí

Všeobecní administrativní pracovníci KANCELÁŘSKÝ/Á PRACOVNÍK/NICE. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSV. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 7000 Kč, max. 15000 Kč. Pracovní poměr od 2017-07-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Komenského č.p. 156, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 Přijmeme do notářské kanceláře zaměstnance na pozici kancelářského pracovníka na poloviční úvazek, v budoucnu možnost plného úvazku. Požadujeme znalost práce na počítači, včetně dovednosti rychlého psaní, znalost pravopisu, příjemné vystupování, chuť učit se novým dovednostem. Znalost cizího jazyka ani řidičský průkaz nejsou podmínkou. Nabízíme zajímavou práci, možnost získání kvaliÍikace pro odbornější práci (práci notářské tajemnice), příjemné pracovní prostředí a dobrý pracovní kolektiv. Nástup dle dohody, možný již v červenci 2017. Zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru. Kontakt pro zájemce: - osobně v notářské kanceláři - telefonicky na č. 465 526 164 - e-mail: filipova@notarustinadorlici .cz. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: Mgr. Jana Filipová, Komenského, č. 156, Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí, 562 01 Ústí nad Orlicí 1. Nabízené výhody: stravenky. Informace: JanaFilipová, +420 465 526 164, filipova@notarustinadorlici.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí, poslední změna: 2017-06-20T00:47:51.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Administrativa
Požadovaná profese: Asistent, asistentka
Upřesnění pozice: KANCELÁŘSKÝ/Á PRACOVNÍK/NICE
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úřad práce: Úřad práce v Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Okres: Ústí nad Orlicí
Mzdové rozpětí od: 7000
Mzdové rozpětí do: 15000
Nabízené výhody: Jiné výhody
Pracovní poměr od: 1.7.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: Komenského č.p. 156, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 Přijmeme do notářské kanceláře zaměstnance na pozici kancelářského pracovníka na poloviční úvazek, v budoucnu možnost plného úvazku. Požadujeme znalost práce na počítači, včetně dovedn...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Filipová Jana - notářka
Ulice: Komenského
Obec: Ústí nad Orlicí
: Ústí nad Orlicí
Kontaktní osoba: JanaFilipová
Kontaktní telefon: +420 465 526 164
Kontaktní email: filipova@notarustinadorlici.cz
Kraj: Pardubický

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.