Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha

Odborní pracovníci hospodářské správy Technik správy bytových a nebytových jednotek. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 Kč, max. 26000 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01 do 2017-10-31. Volných pracovních míst: 1. Náplň práce: - Zodpovědnost za veškeré dění ve svěřených objektech – bytové domy s komerčními prostory v souladu se smlouvou s vlastníkem objektů - Řízení provozu nemovitosti - technická správa, revize, dohled nad dodržováním dodavatelských smluv - úklid, zahradnické služby, požární prevence, energetika, odpadové hospodářství atd. - Vyřizuje žádosti, připomínky a stížnosti vlastníků či nájemníků spravovaných nemovitostí - Připravuje podklady pro včasné placení došlých faktur, zadává faktury do informačního systému, kolauduje a zodpovídá za oprávněnost fakturované částky - Odpovědnost za řádné vedení evidence všech dokumentů týkajících se objektu - Sestavuje podklady pro plány oprav a investic na další období, eventuelně sestavuje vlastní plán ve spolupráci s nadřízeným zaměstnancem, zpracovává zprávy o hospodaření ve spolupráci s účtárnou vč. provozních a investičních rozpočtů - Zodpovídá za roční rozúčtování nákladů na služby dle platné legislativy - Odpovídá za řádné a včasné provádění všech potřebných a předepsaných revizí a zákonem stanovených kontrol, tak aby revize bez přerušení navazovaly - Odpovídá za včasné a řádné odstranění zjištěn.. Pracoviště: CENTRA a.s. Smíchov, Radlická, č. 2000, Praha, okres Hlavní město Praha, 150 00 Praha 5. Požadované dovednosti: , . Informace: DominikIlly, +420 724 872 341, illy@centra.eu , Na Zatlance 1350/13, Smíchov, 150 00 Praha 5. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 5, poslední změna: 2016-10-03T11:15:04.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Administrativa
Požadovaná profese: Administrativní pracovník
Upřesnění pozice: Technik správy bytových a nebytových jednotek
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce Praha-západ
Kraj: Praha
Okres: Praha 5
Mzdové rozpětí od: 20000
Mzdové rozpětí do: 26000
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Pracovní poměr do: 31.10.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Náplň práce: - Zodpovědnost za veškeré dění ve svěřených objektech – bytové domy s komerčními prostory v souladu se smlouvou s vlastníkem objektů - Řízení provozu nemovitosti - technická správa, revize, dohled nad dodržováním dodavatelských smluv - úkl...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: CENTRA a.s.
Ulice: Radlická
Obec: Praha
: Smíchov
Kontaktní osoba: DominikIlly
Kontaktní telefon: +420 724 872 341
Kontaktní email: illy@centra.eu
Kontaktní adresa: Na Zatlance 1350/13, Smíchov, 150 00 Praha 5
Kraj: Středočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.