Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO) Specialista kvality. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 Kč. Pracovní poměr od 2018-01-01. Volných pracovních míst: 1. * Podílení se na přípravě zavádění nových projektů do sériové výroby * Příprava a zavádění nových výrobků do sériové výroby v oblasti kvality * Analýza vad a spolupráce na jejich odstranění * Komunikace se zákazníky nebo uvnitř projektu (v AJ) * Provádění měření výrobků a zadávání dílů na zkoušky do laboratoří * Provádění měření na měrových přípravcích včetně vyhodnocení * Vedení změnového a odchylkového řízení v oblasti vzorkování * Koordinace hodnocení nakupovaných dílů a jejich dodavatelů * Procesní audity u dodavatelů * Spolupráce s projektovými týmy * Tvorba dokumentace (Kontrolní plány, Pracovní postupy, atd.) * Interní prověrky jakosti * Příprava projektů na dvoudenní produkce.. Pracoviště: ANTOLIN LIBAN, s.r.o. - závod Lipovka, Rychnov nad Kněžnou, okres Rychnov nad Kněžnou, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: SabrinaKiesewetterová, +420 778 722 513, Sabrina.kiesewetterova@grupoantolin.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou, poslední změna: 2017-11-15T16:46:19.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Administrativa
Požadovaná profese: Administrativní pracovník
Upřesnění pozice: Specialista kvality
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce v Rychnově nad Kněžnou
Kraj: Královehradecký
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Mzdové rozpětí od: 27000
Pracovní poměr od: 1.1.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: * Podílení se na přípravě zavádění nových projektů do sériové výroby * Příprava a zavádění nových výrobků do sériové výroby v oblasti kvality * Analýza vad a spolupráce na jejich odstranění * Komunikace se zákazníky nebo uvnitř projektu (v AJ) * Provád...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: ANTOLIN LIBAN, s.r.o.
Obec: Rychnov nad Kněžnou
: Lipovka
Kontaktní osoba: SabrinaKiesewetterová
Kontaktní telefon: +420 778 722 513
Kontaktní email: Sabrina.kiesewetterova@grupoantolin.com
Kraj: Královehradecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.