539504, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

Ostatní řídící pracovníci ředitel/ka Obecně prospěšné společnosti Dům přírody Moravského krasu. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 30000 Kč. Pracovní poměr od 2018-03-01. Volných pracovních míst: 1. Správní rada Obecně prospěšné společnosti Dům přírody Moravského krasu vypisuje výběrové řízení na místo ředitele Obecně prospěšné společnosti Dům přírody Moravského krasu Nabízíme: - práci v návštěvnickém středisku Dům přírody Moravského krasu, které je umístěno v nádherném přírodním prostředí (http://www.dumprirody.cz/moravsky-kras ), - vedení mladé společnosti s velkými možnostmi na jednom z turisticky nejexponovanějších míst regionu, - pestrou pracovní náplň v různých oblastech činnosti návštěvnického střediska, - pružnou pracovní dobu Informace o pracovním místě: - velikost úvazku: 1,0 - předpokládaný nástup: 1.3.2018, příp. dle dohody - místo výkonu práce: Dům přírody Moravského krasu, Skalní mlýn - lhůta pro podání žádostí do 5.2.2018 - předpokládaný termín výběrového řízení do 13.2., bude upřesněn Hlavní úkoly: - řízení činnosti společnosti, vedení malého týmu spolupracovníků - zajištění plnění plánu činnosti společnosti včetně ekonomického zajištění provozu - zajištění úkolů vyplývajících z právních předpisů v oblasti ekonomického fungování společnosti, personalistiky, bezpečnosti práce a požární ochrany - naplňování poslání obecně prospěšné společnosti, zejména provoz Domu přírody Moravského krasu, osvěta a vzdělávání návštěvníků a obyvatel krasového území - stanovení a naplňování vize a strategie rozvoje společnosti - komunikace s klíčovými partnery Požadujeme: - ukončené VŠ vzdělání, - zkušenost s řízením kolektivu a týmovou prací, nejlépe v prostředí neziskové organizace, organizační a koordinační schopnosti, iniciativní přístup k vytyčování a řešení úkolů, komunikativnost, - znalost území a problematiky oblasti Moravského krasu, - zkušenosti s řízením a administrací projektů financovaných z dotačních prostředků, - aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka, - uživatelské znalosti práce s PC, - řidičský průkaz skupiny B K přihlášce požadujeme doložit: - motivační dopis, - strukturovaný životopis, - doklady o dosaženém vzdělání, - přehled dosavadní praxe, - vizi činnosti společnosti Přihlášku s přílohami adresovat na: Prof. Ing. Jindřich Neruda, CSc., Lesnická a dřevařská fakulta, Mendelova univerzita, Zemědělská 3, 613 00 Brno.. Pracoviště: Dům přírody Moravského krasu, o.p.s.- návštěvnické středisko, Blansko, okres Blansko, . Požadované dovednosti: , . Informace: -. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko, poslední změna: 2018-01-13T02:04:10.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 539504
Upřesnění pozice: ředitel/ka Obecně prospěšné společnosti Dům přírody Moravského k
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Blansku
Mzdové rozpětí od: 30000
Pracovní poměr od: 1.3.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Správní rada Obecně prospěšné společnosti Dům přírody Moravského krasu vypisuje výběrové řízení na místo ředitele Obecně prospěšné společnosti Dům přírody Moravského krasu Nabízíme: - práci v návštěvnickém středisku Dům přírody Moravského krasu, které ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Dům přírody Moravského krasu, o.p.s.
Obec: Blansko
Kontaktní osoba: -
Kraj: Jihomoravský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.