539490, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

Správci objektů Domovník/domovnice. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17400 Kč. Pracovní poměr od 2018-04-01. Volných pracovních míst: 1. Pozice: domovník/domovnice Požadujeme: - minimálně střední vzdělání technického směru s výučním listem - manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost a odpovědnost - ŘP sk. B - občanskou bezúhonnost - odbornou kvalifikaci výhodou (např. řidič/ka VZV, svářečský průkaz, ŘP sk. B+ E) Náplň práce: - domovnické práce, které obnášejí odemknutí budovy detašovaného pracoviště Zeměměřického úřadu v Sedlčanech před příchodem pracovníků v 5 hod., v zimním období úklid přístupové cesty vč. schodiště, prohlídka pracoviště a kontorla sanitárních zařízení, stěhování nábytku, soudtřeďování a odvoz tříděného i tuhého komunálního odpadu, příp. odpadu vzniklého při úpravách pracoviště - odborné řemeslné práce při opravách a údržbě budovy (vč. okolí) a jejího technického vybavení - údržbářské (výměna nože u řezačky, opravy nábytku, opravy zařízení kanceláří, opravy a údržba sanitárních zařízení), sklenářské, zahradnické, zednické, zámečnické (drobné opravy zámečnického typu) a elektrikářské práce (drobné opravy el. zařízení - lampy, zářivky, výměna žárovek, trubic, pojistky) - řízení a údržba referentských vozidel, dovoz materiálu, zásobování, odvoz odpadu - řízení a údržba VZV - obsluha plynové kotelny a tlakových nádob Nabízíme: - pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou - odměňování v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platová třída 4, platový stupeň 12, s možností osobního ohodnocení v závislosti na plnění pracovních úkolů - systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, FKSP) Požadované dokumenty: - žádost o přijetí do pracovního poměru s popisem motivace - strukturovaný profesní životopis s popisem dosavadní odborné praxe - kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Žádost včetně požadovaných dokumentů zašlete do 12.2.2018 v elektronické podobě s označením "výběrové řízení - domovník" na adresu: jiri.havelka2@cuzk.cz . Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru. Nástup: od 1.4.2018 nebo dle dohody Mzda: 17 400, - Kč Kontakt: Havelka Jiří, e-mail: jiri.havelka2@cuzk.cz Místo výkonu práce: ZEMĚMĚŘICKÝ ÚŘAD, Nad Přehradou č.p. 863, 264 01 Sedlčany. Vhodné pro absolventy SŠ, osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: Zeměměřický úřad, provozovna Sedlčany, Nad Přehradou, č. 863, Sedlčany, okres Příbram, 264 01 Sedlčany. Požadovaná povolání: Správci objektů. Požadované dovednosti: . Informace: JiříHavelka, jiri.havelka2@cuzk.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram, poslední změna: 2018-01-13T02:04:10.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 539490
Upřesnění pozice: Domovník/domovnice
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Příbrami
Kraj: Středočeský
Okres: Příbram
Požadované povolání: Správci objektů
Mzdové rozpětí od: 17400
Pracovní poměr od: 1.4.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Pozice: domovník/domovnice Požadujeme: - minimálně střední vzdělání technického směru s výučním listem - manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost a odpovědnost - ŘP sk. B - občanskou bezúhonnost - odbornou kvalifikaci výhodou (např. řidič/ka VZV,...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: ZEMĚMĚŘICKÝ ÚŘAD
Ulice: Nad Přehradou
Obec: Sedlčany
: Sedlčany
Kontaktní osoba: JiříHavelka
Kontaktní email: jiri.havelka2@cuzk.cz
Kraj: Středočeský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.