539490, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

Střihači textilu, kůží a podobných materiálů Stříhač/ka. Požadovaná úroveň vzdělání: Nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12000 Kč, max. 14000 Kč. Pracovní poměr od 2017-08-01. Volných pracovních míst: 1. Místo pracoviště: Ostrava Pokud Vás nabídka našeho pracovního uplatnění zaujala, zašlete svůj životopis na richard.kiovsky@clinitex.cz , v případě doplnění informací volejte Ing. Richard Kiovský 606782069. CLINITEX s.r.o. je česká společnost s mottem: " …U M Ě N Í O B L É K A T " Jsme výrobcem a dodavatelem zdravotnického textilu a konfekce, operačních oděvů a lůžkovin, se zaměřením na společnosti působící na trhu formou pronájmu textilu (prádelny) nebo přímo koncové spotřebitele. Individuální a profesionální přístup ke všem zákazníkům je zajišťován zkušenými a odborně vyškolenými pracovníky a podporován sofistikovanými vývojovými, konstrukčními a výrobními softwary a stroji. Společnost sídlí v Ostravě. Do našeho týmu hledáme pracovníka/ci na pozici střihačka - střihač. Střihačka - střihač je pracovník/ce plně zodpovědný za bezchybnost stříhání textilních výrobků v souladu se stanovenými pracovními postupy a požadavky na kvalitu dle interních předpisů. Náplň práce: -obsluha zařízení - automatické pokládací linky a automatické střihací linky, -přejímka, výběr, kontrola a příprava příslušných materiálů, -sestavení střihových poloh s ohledem na strukturu a vzor materiálu a optimální využití materiálu, -stanovení spotřeby materiálu, -uspořádání pracoviště včetně jeho úklidu dle rozpisu úklidu stříhací dílny, -příprava a nastavení strojů a zařízení pro danou výrobu, kontrola správné funkce strojů, -pokládání a vrstvení textilií, kreslení nebo přenos střihových poloh, -stříhání či jiné oddělování (řezání, vysekávání) dílů a součástí výrobku dle výrobního plánu firmy, -označování a kontrola dílů a součástí, -péče o stroje a zařízení, jejich běžná údržba a čištění, -zaznamenávání údajů o pracovních postupech a výsledcích práce. Požadujeme: -počítačová a numerická způsobilost, -ekonomické povědomí, právní povědomí, jazyková způsobilost v ČJ, -odborné znalosti-techniky zhotovování střihů pro oděvy -povědomí o textilních materiálech - druzích, vlastnostech a technologiích zpracování. Nabízíme: -Zázemí České stabilní, obchodně-výrobní společnosti, -Zodpovědnou pracovní činnost, -Možnost dalšího rozvoje a seberealizace, -Mzda 12-14.000 Kč.. Pracoviště: CLINITEX s.r.o., Vratimovská, č. 672, Ostrava, okres Ostrava-město, 718 00 Ostrava 18. Informace: RichardKiovský, richard.kiovsky@clinitex.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava, poslední změna: 2017-07-18T01:47:42.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 539490
Upřesnění pozice: Stříhač/ka
Směnnost: Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání: Nižší střední odborné
Úřad práce: Úřad práce v Ostravě
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Ostrava - město
Mzdové rozpětí od: 12000
Mzdové rozpětí do: 14000
Pracovní poměr od: 1.8.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo pracoviště: Ostrava Pokud Vás nabídka našeho pracovního uplatnění zaujala, zašlete svůj životopis na richard.kiovsky@clinitex.cz, v případě doplnění informací volejte Ing. Richard Kiovský 606782069. CLINITEX s.r.o. je česká společnost s mottem: ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: CLINITEX s.r.o.
Ulice: Vratimovská
Obec: Ostrava
: Kunčičky
Kontaktní osoba: RichardKiovský
Kontaktní email: richard.kiovsky@clinitex.cz
Kraj: Moravskoslezský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.