2475, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17930 Kč, max. 34280 Kč. Pracovní poměr od 2018-02-01. Volných pracovních míst: 1. Nabídky s přehledem vzdělání a dosavadní praxe, zasílejte na výše uvedenou adresu nebo na e-mail: sekretariat@chpr.szu.cz do 31.01.2018. Nabídky budou posouzeny s ohledem na zamýšlenou pracovní činnost a pouze v případě, že budou odpovídat požadavkům, budou uchazeči kontaktováni a pozváni k osobnímu jednání. Odborný pracovník na zajištění práce s daty a jejich statistického hodnocení v oblasti nutriční epidemiologie a výsledků analýz potravin, případně jiného biologického materiálu, pro účely hodnocení zdravotních rizik požadavky: VŠ přírodovědného směru Ph.D. výhodou. znalost EN, slovem i písmem, podmínkou technická způsobilost k výkonu popsané činnosti (oblast IT, statistických metod, orientace ve zbožíznalství a analytice potravin) Předpokládaný nástup: únor - duben 2018.. Pracoviště: Státní zdravotní ústav, p.o. - pobočka Brno, Palackého třída, č. 2952, Brno, okres Brno-město, 612 00 Brno 12. Informace: JanaVošická, sekretariát@chpr.szu.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město, poslední změna: 2018-01-12T03:47:41.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2475
Upřesnění pozice: Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město
Mzdové rozpětí od: 17930
Mzdové rozpětí do: 34280
Pracovní poměr od: 1.2.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Nabídky s přehledem vzdělání a dosavadní praxe, zasílejte na výše uvedenou adresu nebo na e-mail: sekretariat@chpr.szu.cz do 31.01.2018. Nabídky budou posouzeny s ohledem na zamýšlenou pracovní činnost a pouze v případě, že budou odpovídat požadavkům, ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Státní zdravotní ústav, příspěvková organizace
Ulice: Palackého třída
Obec: Brno
: Královo Pole
Kontaktní osoba: JanaVošická
Kontaktní email: sekretariát@chpr.szu.cz
Kraj: Jihomoravský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.