2475, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních Sociá. pracovníci v azylových domech. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18950 Kč. Pracovní poměr od 2017-10-01. Volných pracovních míst: 1. vyšší odborné, nebo vysokoškolské vzdělání odpovídající zákonu 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění na pozici sociálního pracovníka, -znalost zákona o sociálních službách a povědomí o standardech kvality sociálních služeb, "čistý trestní rejstřík, "komunikační a organizační dovednosti, "psychická odolnost, úcta k pravidlům etiky, "schopnost týmově spolupracovat s kolegy, "znalost práce na PC, "osobnostní vlastnosti - samostatnost, pracovitost, flexibilita, kreativita, zodpovědnost "řidičský průkaz (skupina B) - aktivní řidič mzdové podmínky: "6. mzdový tarifní stupeň: "18. 950, - Kč + příplatek za vedení, zvláštní příplatek 600, - Kč, osobní ohodnocení po zkušební době, "stravné Přihlášky formou životopisu a motivačního dopisu zasílejte nejpozději do 24. 8. 2017 do 12 hod, na e-mail: v.nyberova@slezskadiakonie.cz . Do předmětu e-mailu uveďte: VŘ - sociální pracovník/ce. Na přihlášky po termínu nebude brán zřetel. Výběrové řízení proběhne dne 5. 9. 2017 na Ústředí Slezské diakonie v Českém Těšíně... Pracoviště: Slezská diakonie - Sára, Petrovice u Karviné, okres Karviná, 735 72 Petrovice u Karviné. Informace: Nyberová, v.nyberova@slezskadiakonie.cz .. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná, poslední změna: 2017-08-12T01:49:56.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2475
Upřesnění pozice: Sociá. pracovníci v azylových domech
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce v Karviné
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Karviná
Mzdové rozpětí od: 18950
Pracovní poměr od: 1.10.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: vyšší odborné, nebo vysokoškolské vzdělání odpovídající zákonu 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění na pozici sociálního pracovníka, -znalost zákona o sociálních službách a povědomí o standardech kvality sociálních služeb...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Slezská diakonie
Obec: Petrovice u Karviné
: Petrovice u Karviné
Kontaktní osoba: Nyberová
Kontaktní email: v.nyberova@slezskadiakonie.cz.
Kraj: Moravskoslezský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.