2475, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-západ

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče osobní asistent/ka (pečovatelka) v sociálních službách. Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Dělené směny, úvazek: . Mzda min. 85 Kč, max. 130 Kč. Pracovní poměr od 2017-09-20. Volných pracovních míst: 2. Pro klienty v Jílovém u Prahy a okolí (Dolní Břežany, Kamenice, Jesenice atd.) hledáme osobní asistenty/tky (pečovatele). Náplní práce osobního asistenta je pomoc znevýhodněným spoluobčanům (hygiena, podávání jídla, drobný úklid, doprovody, společnost atd.) Požadujeme: * minimálně základní vzdělání, ochotu a schopnost se dále vzdělávat * bezúhonnost * zdravotní způsobilost * spolehlivost, poctivost a skromnost * trpělivost a empatii * fyzickou zdatnost * časovou flexibilitu * ochotu cestovat hromadnou dopravou Uvítáme: * požadované vzdělání (např. kurz pracovníka v sociálních službách) * praxi a zkušenost v pomáhající profesi, popř. dlouhodobou laickou zkušenost s péčí o zdravotně znevýhodněného člověka * střední nebo vyšší vzdělání v oboru: pedagogika, zdravotnictví, sociální práce či v příbuzném oboru Velkou výhodou je ochota použít svůj automobil k výkonu práce. Finanční ohodnocení: Výkon činnosti osobního asistenta je na Dohodu o provedení práce (DPP) s odměnou za hodinu práce 80 - 100, - Kč, dále na Dohodu o pracovní činnosti (DPČ) a hlavní pracovní poměr (HPP) s odměnou za hodinu práce 85 - 130 Kč. HPP je podmíněno prokazatelnou praxí a dokončeným kurzem pracovníka v sociálních službách... Pracoviště: Hewer - občanské sdružení Jílové u Prahy, Jílové u Prahy, okres Praha-západ, . Informace: EliškaKirchnerová, +420 736 505 417, personalista@hever.org . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-západ, poslední změna: 2017-09-14T01:50:05.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2475
Upřesnění pozice: osobní asistent/ka (pečovatelka) v sociálních službách
Směnnost: Dělené směny
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Úřad práce: Úřad práce Praha-západ
Mzdové rozpětí od: 85
Mzdové rozpětí do: 130
Pracovní poměr od: 20.9.2017
Celkem volných míst: 2
Poznámka k volnému místu: Pro klienty v Jílovém u Prahy a okolí (Dolní Břežany, Kamenice, Jesenice atd.) hledáme osobní asistenty/tky (pečovatele). Náplní práce osobního asistenta je pomoc znevýhodněným spoluobčanům (hygiena, podávání jídla, drobný úklid, doprovody, společnost...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Hewer - občanské sdružení
Obec: Jílové u Prahy
Kontaktní osoba: EliškaKirchnerová
Kontaktní telefon: +420 736 505 417
Kontaktní email: personalista@hever.org
Kraj: Středočeský

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.