2474, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov

Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) Sociální pracovník/ce v NZDM a SAS. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 Kč, max. 21000 Kč. Pracovní poměr od 2018-02-01 do 2019-02-01. Volných pracovních míst: 1. Náplň práce: ambulantní a terénní forma práce; základní poradenství; sociální práce v domácnostech rodin s nezletilými dětmi: podpora a pomoc s hospodařením, vedením domácnosti, nácviky práce s dětmi, pomoc s řešením problémového chování dětí, s výchovou, apod.; sociální práce s dětmi a mládeží, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci; skupinové aktivity - výtvarná činnost, soutěže, hry, sportovní aktivity, atd. Požadavky: vzdělání VŠ/VOŠ zajišťující odbornou způsobilostí k výkonu sociálního pracovníka dle § 110 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách; odpovědnost, tvořivý přístup, schopnost samostatné i týmové práce; dobré organizační a komunikační schopnosti; znalost standardů kvality sociálních služeb je vítána; zkušenosti z oblasti volnočasových aktivit a z oblasti sociální práce s dětmi a mládeží ohroženými sociálním vyloučením jsou vítány. Nabízíme: zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti, zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení), další vzdělávání v oboru, zázemí stabilní organizace, pět týdnů dovolené, stravenky , mzda od 20 000, - Kč podle vzdělání a délky praxe. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na email: marta.stastna@prerov.charita.cz . Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: Oblastní charita Přerov - pracoviště Kojetínská, Kojetínská, č. 1946, Přerov, okres Přerov, 750 02 Přerov 2. Nabízené výhody: - další vzdělávání v oboru, - stravenky, - pět týdnů dovolené. Informace: MartaŠťastná, marta.stastna@prerov.charita.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov, poslední změna: 2018-01-13T02:04:10.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2474
Upřesnění pozice: Sociální pracovník/ce v NZDM a SAS
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce v Přerově
Kraj: Olomoucký
Okres: Přerov
Mzdové rozpětí od: 20000
Mzdové rozpětí do: 21000
Nabízené výhody: Dovolená navíc, Jiné výhody, Podnikové stravování
Pracovní poměr od: 1.2.2018
Pracovní poměr do: 1.2.2019
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Náplň práce: ambulantní a terénní forma práce; základní poradenství; sociální práce v domácnostech rodin s nezletilými dětmi: podpora a pomoc s hospodařením, vedením domácnosti, nácviky práce s dětmi, pomoc s řešením problémového chování dětí, s výcho...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Oblastní charita Přerov
Ulice: Kojetínská
Obec: Přerov
: Přerov I-Město
Kontaktní osoba: MartaŠťastná
Kontaktní email: marta.stastna@prerov.charita.cz
Kraj: Olomoucký

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.