2473, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

Ostatní specialisté v oborech příbuzných biologii, botanice a zoologii Ph.D. Student. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. Požadované dovednosti Magisterský titul v oblasti přírodních věd - zaměření na biologii, biotechnologie, biomedicínské inženýrství (oblast tkáňového inženýrství/ regenerační medicína) Probíhající studium v doktorském studijního programu ve výše uvedené oblasti výhodou Zkušenost s vědeckou prací v laboratoři alespoň v délce 1 roku (práce s kmenovými buňkami a buněčnými kulturami; práce s mikroskopy; analýzy) Výborná znalost anglického jazyka Dobrá znalost MS Office Zkušenost s publikační činností výhodou Poznámka k volnému místu: Výzkumná činnost v oblasti translační medicíny. Počítačové zpracování získaných dat. Související publikační činnost v odborných periodicích a časopisech. Místo výkonu práce: Pekařská 664/53, Staré Brno, 602 00 Brno souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou. Vhodné pro cizince. Pracoviště: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Pekařská, č. 664, Brno, okres Brno-město, 602 00 Brno 2. Informace: KristínaChudá, +420 543 185 480, kristina.chuda@fnusa.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město, poslední změna: 2017-04-22T15:34:16.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2473
Upřesnění pozice: Ph.D. Student
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město
Mzdové rozpětí od: 20000
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Požadované dovednosti Magisterský titul v oblasti přírodních věd - zaměření na biologii, biotechnologie, biomedicínské inženýrství (oblast tkáňového inženýrství/ regenerační medicína) Probíhající studium v doktorském studijního programu ve výše uvede...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Ulice: Pekařská
Obec: Brno
: Staré Brno
Kontaktní osoba: KristínaChudá
Kontaktní telefon: +420 543 185 480
Kontaktní email: kristina.chuda@fnusa.cz
Kraj: Jihomoravský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.