2456, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií CEE Networking Consultant. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 80000 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu: V parku 2294/4,148 00 Praha 4-Chodov Kontakt: Říhová Kamila, e-mail: kamila.rihova@cz.ibm.com CEE Networking Consultant Úspěšný uchazeč na této pozici poskytuje poradenství klientům, zodpovědným za služby v oblasti IT a to jak svých koncových uživatelů tak externích zákazníků. Určuje obchodní strategie a související IT schopnosti a služby potřebné pro rozvoj a řízení společnosti v oblasti IT. Je odpovědný za výsledky oddělení, jejich činnost a projekty, často vedené multifunkčními I mezinárodními týmy. Preferované schopnosti a dovednosti: - Manažerské dovednost, schopnost řídit a směřovat kolektiv při speciálních projektech v technických a operačních otázkách - Schopnost porozumět konkrétní situaci, oddělení, funkční misi a vizi a následně správně zvolit nástroje a cestu k úspěšnému cíli - Organizační dovednosti, odolnost vůči stresu - Anglický jazyk na komunikativní úrovni Co nabízíme: - inspirativní prostředí - Práce v mezinárodní společnosti - Flexibilitu, relaxační zónu a skvělý tým - Příležitost setkat se s nejnovějšími IT technologiemi a světovými odborníky. Vhodné pro cizince. Pracoviště: IBM Česká republika, spol. s.r.o. - 001, V parku, č. 2294, Praha, okres Hlavní město Praha, 148 00 Praha 414. Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Aktivní). Informace: KamilaŘíhová, kamila.rihova@cz.ibm.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4, poslední změna: 2017-02-06T09:16:36.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2456
Upřesnění pozice: CEE Networking Consultant
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové znalosti: angličtina
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Praha
Okres: Praha 4
Mzdové rozpětí od: 80000
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu: V parku 2294/4,148 00 Praha 4-Chodov Kontakt: Říhová Kamila, e-mail: kamila.rihova@cz.ibm.com CEE Networking Consultant Úspěšný uchazeč na této pozici poskytuje poradenství klientům, zodpovědným za služby v oblasti IT a to jak svých ko...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: IBM Česká republika, spol. s r.o.
Ulice: V parku
Obec: Praha
: Chodov
Kontaktní osoba: KamilaŘíhová
Kontaktní email: kamila.rihova@cz.ibm.com
Kraj: Středočeský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.