2444, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

Úředníci v oblasti daní služební místo č. 220928 – rada/odborný rada v Oddělení nepřímých daní. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22250 Kč. Pracovní poměr od 2018-03-01. Volných pracovních míst: 1. Služba zahrnuje zejména: -koordinace a metodické usměrňování rozhodujících směrů výkonu správy daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění, zahrnující stanovení jednotných pravidel pro uplatňování pravomoci správců daně, -zpracování stanovisek k odvolání postupovaným Odvolacímu finančnímu ředitelství v Brně, -lektorská činnost pro pracovníky územních pracovišť a zpracování stanovisek a odpovědí k metodickým dotazům územních pracovišť, daňových subjektů a jiných orgánů státní správy, -kontrolní činnost výkonu správy daní územními pracovišti. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 1. února 2018, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Finanční úřad pro Jihočeský kraj, Mánesova 1803/3a, České Budějovice, PSČ 371 87, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna2200@fs.mfcr.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID scdnz6b. Více informací a žádost včetně požadovaných příloh ke stažení na: http://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/app/detail/4038427.. Pracoviště: Finanční úřad pro Jihočeský kraj Mánesova, Mánesova, č. 1803, České Budějovice, okres České Budějovice, 370 01 České Budějovice 1. Informace: MarieTichá, +420 387 722 289, Marie.Ticha2@fs.mfcr.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2018-01-12T12:01:05.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2444
Upřesnění pozice: služební místo č. 220928 – rada/odborný rada v Oddělení nepřímýc
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Jihočeský
Okres: České Budějovice
Mzdové rozpětí od: 22250
Pracovní poměr od: 1.3.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Služba zahrnuje zejména: -koordinace a metodické usměrňování rozhodujících směrů výkonu správy daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění, zahrnující stanovení jednotných pravidel pro uplatňování pravomoci správců daně, -zpracování stanovi...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ
Ulice: Mánesova
Obec: České Budějovice
: České Budějovice 7
Kontaktní osoba: MarieTichá
Kontaktní telefon: +420 387 722 289
Kontaktní email: Marie.Ticha2@fs.mfcr.cz
Kraj: Jihočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.