2444, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

Úředníci v oblasti daní Daňový referent. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24300 Kč, max. 35630 Kč. Pracovní poměr od 2018-02-01. Volných pracovních míst: 1. Náplň práce: Vyřizování řádných a mimořádných opravných prostředků a dozorčích prostředků v daňovém řízení včetně zpracování rozhodnutí v působnosti celé České republiky. Zpracovávání stanovisek k řádným a mimořádným opravným prostředkům nebo dozorčím prostředkům, jejichž vyřízení je v kompetenci GFŘ v působnosti celé České republiky Vyřizování případů dalších procesních institutů v daňovém řízení (např. nečinnost) v působnosti celé České republiky. Požadujeme - VŠ vzdělání - schopnost kvalitního písemného projevu v češtině (PC – Word) - schopnost samostatné práce Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 22. 1. 2018 včetně. Formulář žádosti spolu s dalšími informacemi o vypsaném výběrovém řízení naleznete na přiloženém odkazu. http://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/app/detail/4038541 Nabízíme •Možnost podílet se a řešit právně a daňově zajímavé kauzy s celostátní působností •Možnost průběžného vzdělávání, zahraničních stáží •Možnost čerpat placené studijní volno •5 týdnů dovolené •12. platová třída •Pružná pracovní doba •Příjemné pracovní prostředí •Stabilitu státní organizace •5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky. Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: Odvolací finanční ředitelství, Masarykova, č. 427, Brno, okres Brno-město, 602 00 Brno 2. Nabízené výhody: 6 dní studijního volna, 5 dní sickday, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, stravenky, 25 dní dovolené. Informace: PetraŠpičáková, +420 542 191 208, petra.spicakova@fs.mfcr.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2018-01-12T13:58:42.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2444
Upřesnění pozice: Daňový referent
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město
Mzdové rozpětí od: 24300
Mzdové rozpětí do: 35630
Nabízené výhody: Dovolená navíc, Jiné výhody, Naturální výhody, Podnikové stravování
Pracovní poměr od: 1.2.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Náplň práce: Vyřizování řádných a mimořádných opravných prostředků a dozorčích prostředků v daňovém řízení včetně zpracování rozhodnutí v působnosti celé České republiky. Zpracovávání stanovisek k řádným a mimořádným opravným prostředkům nebo dozorčím ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ
Ulice: Masarykova
Obec: Brno
: Brno-město
Kontaktní osoba: PetraŠpičáková
Kontaktní telefon: +420 542 191 208
Kontaktní email: petra.spicakova@fs.mfcr.cz
Kraj: Jihomoravský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.