2444, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

Specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací referent/referentka oddělení Podpory realizací odboru Majetkové metodiky. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20450 Kč, max. 30750 Kč. Pracovní poměr od 2018-03-01. Volných pracovních míst: 1. požadavky na uchazeče: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu znalosti z oborů hospodaření s majetkem státu a jeho prodeje a oceňování včetně znalosti souvisejících právních předpisů znalost práce s PC (MS Office, internet) samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnost, pečlivost státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru trestní bezúhonnost splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb. charakteristika pracovního místa: příprava vnitřních předpisů a metodické vedení Územních pracovišť v oblasti hospodaření a nakládáni s majetkem státu, a to především při výběrových řízeních, veřejných dražbách a elektronických aukcích příprava odborných stanovisek pravidelné rozšiřování odborných znalostí, sledování změn zákonů, vyhlášek v oblasti hospodaření s majetkem a jeho prodeje, oceňování. Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - 001, Rašínovo nábřeží, č. 390, Praha, okres Hlavní město Praha, 128 00 Praha 28. Požadované dovednosti: . Nabízené výhody: pružná prac. doba, 5 dnů indispozičního volna, příspěvky na stravování, 5 týdnů dovolené, rekreační chata. Informace: MartinaAgyagosová, +420 225 776 686, podatelna@uzsvm.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2018-01-12T13:58:42.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2444
Upřesnění pozice: referent/referentka oddělení Podpory realizací odboru Majetkové
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Praha
Okres: Praha 2
Mzdové rozpětí od: 20450
Mzdové rozpětí do: 30750
Nabízené výhody: Dovolená navíc, Jiné výhody, Podnikové stravování
Pracovní poměr od: 1.3.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: požadavky na uchazeče: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu znalosti z oborů hospodaření s majetkem státu a jeho prodeje a oceňování včetně znalosti souvisejících právních předpisů znalost práce s PC (MS Office, i...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Ulice: Rašínovo nábřeží
Obec: Praha
: Nové Město
Kontaktní osoba: MartinaAgyagosová
Kontaktní telefon: +420 225 776 686
Kontaktní email: podatelna@uzsvm.cz
Kraj: Středočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.