2444, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Lipník nad

Ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur Ověřovatel/ka dávek hmotné nouze. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSV. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 17360 Kč. Pracovní poměr od 2018-02-01. Volných pracovních míst: 1. Bližší informace a náležitosti k přihlášení do výběrového řízení jsou uveřejněny na http://portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera Hlavní náplň činnosti: Provádí ověřování správnosti a úplnosti dat vkládaných do informačního systému zejména s ohledem na posouzení nároku na dávku a formální náležitosti žádosti agendy hmotné nouze. Kvalifikační a další požadavky: •minimálně ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou •dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel) •orientace v zákoně Zákon o pomoci v hmotné nouzi, Správní řád •odolnost vůči stresu, •svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost Pracovní podmínky: •platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy •pružná pracovní doba – plný úvazek •předpokládaný nástup únor 2018 •pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu mateřské a rodičovské dovolené. V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 20.1.2018 včetně na e-mailovou adresu: libuse.jezakova@uradprace.cz Pozn.: Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo neodpovídat na došlé životopisy, kontaktováni budou pouze kandidáti, kteří se zúčastní osobního pohovoru... Pracoviště: Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Olomouci, Kontaktní pracoviště v Lipníku nad Bečvou, Bratrská, č. 358, Lipník nad Bečvou, okres Přerov, 751 31 Lipník nad Bečvou. Informace: LibušeJežáková, libuse.jezakova@uradprace.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Lipník nad Bečvou, poslední změna: 2018-01-12T03:47:41.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2444
Upřesnění pozice: Ověřovatel/ka dávek hmotné nouze
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSV
Úřad práce: Úřad práce v Přerově
Kraj: Olomoucký
Okres: Přerov
Mzdové rozpětí od: 17360
Pracovní poměr od: 1.2.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Bližší informace a náležitosti k přihlášení do výběrového řízení jsou uveřejněny na http://portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera Hlavní náplň činnosti: Provádí ověřování správnosti a úplnosti dat vkládaných do informačního systému zejména s ohledem na posou...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Úřad práce České republiky
Ulice: Bratrská
Obec: Lipník nad Bečvou
: Lipník nad Bečvou I-Město
Kontaktní osoba: LibušeJežáková
Kontaktní email: libuse.jezakova@uradprace.cz
Kraj: Olomoucký

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.