2444, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

Úředníci v oblasti daní 2300043 vrchní referent/rada v oddělení kontroly zvláštních činností. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19600 Kč, max. 28000 Kč. Pracovní poměr od 2017-12-01. Volných pracovních míst: 1. Služba zahrnuje zejména: - komplexní výkon agendy při správě daní ve složitých případech správy daní, - vypracovávání výkladů, stanovisek, postupů a metodických pokynů k aplikaci právních předpisů v rámci správy odvodů za porušení rozpočtové kázně, - provádění kontroly použití prostředků státního rozpočtu, státních fondů, státních finančních aktiv a prostředků poskytnutých z nich, včetně prostředků poskytnutých z rozpočtu Evropské unie prostřednictvím státního rozpočtu a Národního fondu, - vyřizování opravných prostředků podaných proti rozhodnutím a dozorčích prostředků, a to i v nejsložitějších případech. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 1. listopadu 2017, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu na adresu služebního úřadu Finanční úřad pro Plzeňský kraj, Hálkova 2790/14, 305 72 Plzeň, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě adresu služebního úřadu podatelna2300@fs.mfcr.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID p9iwj4f. Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo 230043 vrchní referent/rada v oddělení kontroly zvláštních činností“.. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: Finanční úřad pro Plzeňský kraj, Hálkova, č. 2790, Plzeň, okres Plzeň-město, 301 00 Plzeň 1. Informace: . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2017-10-12T14:46:59.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2444
Upřesnění pozice: 2300043 vrchní referent/rada v oddělení kontroly zvláštních činn
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Plzeňský
Okres: Plzeň
Mzdové rozpětí od: 19600
Mzdové rozpětí do: 28000
Pracovní poměr od: 1.12.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Služba zahrnuje zejména: - komplexní výkon agendy při správě daní ve složitých případech správy daní, - vypracovávání výkladů, stanovisek, postupů a metodických pokynů k aplikaci právních předpisů v rámci správy odvodů za porušení rozpočtové kázně, - p...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ
Ulice: Hálkova
Obec: Plzeň
: Jižní Předměstí
Kraj: Plzeňský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.