2444, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

Specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací referent/referentka oddělení Dislokace odboru Hospodářsko správního (analytik). Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18810 Kč, max. 28320 Kč. Pracovní poměr od 2017-12-01. Volných pracovních míst: 1. požadavky na uchazeče: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, oboru ekonomického nebo stavebního praxe ve státní správě nebo z územních samosprávných celků výhodou schopnost koncepčního i analytického myšlení samostatnost, aktivní přístup k řešení problémů, velmi dobrá schopnost plánování a organizování práce, schopnost kooperace rychlé, věcné a konstruktivní jednání ekonomické a právní povědomí znalost práce s PC (MS Office) státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu; který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru trestní bezúhonnost splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb. charakteristika pracovního místa: připravuje návrhy řešení dislokací státních institucí, zabezpečuje změny dislokací a majetkových dispozic, zpracovává stanoviska k žádostem státních institucí zpracovává komplexní studie a analýzy v oblasti dislokací provádí analýzy výstupů z CRAB a předkládá návrhy na zefektivnění hospodaření s administrativními budovami připravuje materiály a stanoviska k materiálům předkládaným do dislokační komise. Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - 001, Rašínovo nábřeží, č. 390, Praha, okres Hlavní město Praha, 128 00 Praha 28. Požadované dovednosti: . Nabízené výhody: pružná prac. doba, 5 dnů indispozičního volna, příspěvky na stravování, 5 týdnů dovolené, rekreační chata. Informace: MartinaAgyagosová, +420 225 776 686, podatelna@uzsvm.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2017-10-12T08:16:42.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: 2444
Upřesnění pozice: referent/referentka oddělení Dislokace odboru Hospodářsko správn
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Praha
Okres: Praha 2
Mzdové rozpětí od: 18810
Mzdové rozpětí do: 28320
Nabízené výhody: Dovolená navíc, Jiné výhody, Podnikové stravování
Pracovní poměr od: 1.12.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: požadavky na uchazeče: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, oboru ekonomického nebo stavebního praxe ve státní správě nebo z územních samosprávných celků výhodou s...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Ulice: Rašínovo nábřeží
Obec: Praha
: Nové Město
Kontaktní osoba: MartinaAgyagosová
Kontaktní telefon: +420 225 776 686
Kontaktní email: podatelna@uzsvm.cz
Kraj: Středočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.